Styl

Vstupte do léta s krásnou pletí

Po dubnovém bláznivém počasí spěje příroda k trvalejším vyšším teplotám a náš šatník se stává velmi sporým, více odhalujícím než zakrývajícím. Proto je nejvyšší čas začít věnovat pozornost naší pleti a pokožce vůbec. Pomocí unikátních kapslí  Dermatin, které jsou vhodné pro všechny typy pleti dokážete vrátit své kůži pružnost a krásu. Tento přípravek na bázi kobylího mléka a kolagenních peptidů zároveň oceníte i jako doplněk při léčbě akné, ekzémů, oparů či suché pokožky.

Naše kůže je tvořena pojivovou tkání obsahující buňky syntetizující vláknitou bílkovinu kolagen. Ten je základním stavebním kamenem tkáně tvořící pokožku. Stárnutí kolagenu se pak projevuje ztrátou hydratace a vznikem rDERMATIN Orlingůzných kožních obtíží. Kůže navíc přestává být pevná a pružná, tvoří se vrásky a celkově se mění vzhled pokožky. Proto je třeba o kůži dobře pečovat. DERMATIN Orling obsahuje látky, které příznivě ovlivňují metabolismus kůže, vyživují a regenerují pokožku zevnitř a potlačují zánětlivé procesy. Pokožku zároveň hluboce hydratují a zlepšují elasticitu pleti.

Užíváním originálního českého doplňku stravy DERMATIN Orling se mohou vyřešit jak problémy s mastnou pletí, tak i naopak s pokožkou suchou. Mastná pleť se užíváním přípravku stává čistší, méně se mastí a zánětlivé procesy v kůži se rychleji a důkladněji hojí. Po ukončení procesu čištění a hojení je kůže zdravá, čistá a hladká bez zánětlivých ložisek. Naopak suchá a citlivá pleť se stává pružnější bez pocitu svědění, neboť podpořením tvorby mladých kolagenních řetězců se zvyšuje hydratační schopnost kůže. Pravidelným užíváním přípravku také dochází k vyhlazení a vyčištění kůže.

Hlavními látkami tohoto přípravku jsou kolagenní peptidy a kobylí mléko. Zatímco kolagenní peptidy hloubkově hydratují pleť a přispívají ke zlepšení její pevnosti a pružnosti, kobylí mléko pozitivně ovlivňuje stav celého organismu, odstraňuje pocit únavy a zlepšuje stav pokožky. DERMATIN Orling dále obsahuje velké množství vitamínů, biotin, jód a zinek, který udržuje zdravou pokožku a pozitivně působí při lupénce. Krásné pokožce již tedy nic nestojí v cestě.

DERMATIN Orling je k dostání za cenu 796,- Kč (balení 360 kapslí, 30 denních dávek).

Pro více informací navštivte www.orling.cz

   
27.05.2016 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] KamcaPol [*]

  Přírodní kosmetika je dražší, ale zase máte jistotu, že neobsahuje žádné chemické látky. Kdo nechce mít akné, musí proti mastné pleti účinně a efektivně bojovat ;-)

  superkarma: 0 13.06.2016, 12:32:56
 2. avatar
  [4] AmeA [*]

  cena akorát pro důchodkyni Sml30Sml30

  superkarma: 0 30.05.2016, 22:41:01
 3. avatar
  [3] Mariena47 [*]

  Cena přímo lidová

  superkarma: 0 27.05.2016, 10:57:46
 4. [2] bobani [*]

  to určitě Sml23

  superkarma: 0 27.05.2016, 09:56:27
 5. [1] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 27.05.2016, 06:31:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme