Styl

Vstupte do Čarovného lesa s novou kolekcí šperků Pandora

Věčně tajemná krása lesa plná kouzel je nyní ukryta v kolekci inspirované pohádkovými příběhy.

PANDORA

Vydejte se společně se šperky PANDORA do magického světa kouzel a zázraků, které zachycuje proměnlivá krása podzimního lesa. Vydejte se na cestu lesem, kterou prozařují sluneční paprsky a v šeru odhalují tančící mystické bytosti. Něžná i rozverná, jemná a plná ženskosti - přesně taková je nová podzimní kolekce PANDORA. Odkrývá vše, co tajuplný les chrání - rostliny, tvory i poklady, které se proměňují do přívěsků s osobitým kouzlem.

PANDORA

Křehké a půvabné šperky s motivy pírek znázorňují ženskost a křehkost. Jsou krásným a jedinečným symbolem života a svobody. Přívěsky ve tvaru listů, dekorovaných blyštivými kameny a stříbrnými a zlatými detaily znázorňují krásu lesního království, stejně tak jako očarované labutě, jednorožci tančící v měsíčním světle a lesní víly. Objevte opuštěný dům plný nostalgických pokladů, ve kterém jsou přívěsky se vzory krajky doplněny elegantními zelenými kameny, a kde šperky s ametysty třpytícími se v nočním světle vzbuzují nostalgické vzpomínky.

   
03.09.2013 - Doplňky - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [2] Marlinkar [*]

  ale tak zase uplně všechny pandory nejsou tak drahé, i když se kolekce těchto šperků pohybuje v trochu jiné cenové hladině. I takový náhrdelník či náramek swarovski potěší :))

  superkarma: 0 18.11.2013, 18:05:28
 2. avatar
  [1] ladouch [*]

  Jsou krásný, ale ty ceny jsou pro mě astrononmické.Sml23

  superkarma: 0 03.09.2013, 09:37:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme