Hodného syna má čtenářka Marde. Všiml si, že pravidelně nakupuje v lékárně prostředek proti studeným končetinám, tak jí ho kupuje k Vánocům...

Mít všímavé děti je někdy k nezaplacení.


Dobrý den,

jelikož od dětství trpím na studené končetiny, tak si v lékárně kupuji GinkoPrim, který mi pomáhá. Syn si toho všiml a už několik let mi ho pravidelně pod stromeček naděluje. Nikdy nezůstane jen u tohoto přípravku. Vždy přibalí ještě další, někdy hlívu nebo vitamíny na posílení imunity, jindy  přípravek na klouby a někdy také třeba všechny najednou, takže na dlouhou dobu mám co brát. Tyto přípravky vybírá u společnosti Walmark. Podobné dárečky naděluje i manželovi a ostatním starším příbuzným.

Je to praktický i užitečný dárek pod vánoční stromeček. Doplňky stravy nejsou zrovna levné a takovým dárkem nikdy nic nepokazí. Já sama jsem zatím podobné dárky nedávala, ale uvažuji o nich. Máme v rodině dvojčata, takže nějaká dětská kosmetika se určitě bude hodit.

Přeji hezký den,
Marde

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.11.2013: Dárek z lékárny

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. později odpoledne se dozvíte, která z přispěvatelek dnes získá pěkný dárek: balíčkek Dove maximum protection a Marťánci GUMMI.

dove1martanci

Reklama