Ahoj Radku, na druhé straně kabelů Internetu!

 

Dneska mám pocit štěstí už od rána. Protože jsem se v pořádku vzbudila, neměla jsem noční můry a vedle mě ležel člověk, kterého miluju. A hned po ránu se na mě usmál a já se mu mohla stulit do náruče. Ne vždy tomu tak bylo.

 

Už jsem si myslela, že zůstanu tak říkajíc na ocet. Plánovala si kariéru, život bez dětí. Ale pak mě ozářilo štěstí. Můj život oslnilo sluníčko. Na jedné zahradní party jsem se seznámila s prima klukem, kterýmu nevadilo, jak vypadám (míry Reginy totiž nemám J), ale naštěstí od Reginy jsem praktická žena, jejíž jediná činnost není lakování nehtů.

 

Náš vztah prošel několika krizemi, ale nyní je prozatím vše zase OK, a já jsem osudu vděčná za to štěstí, kterým mě obdařil a v jaké jsem ani nedoufala. Protože starosti ve dvou jsou poloviční a jsem tak trochu nad věcí. My se totiž s přítelem skvěle doplňujeme. Já jsem znamením takový ten racionální Býk a on je živel Blíženec, který mě dokáže odpoutat od těch „přízemních“ starostí a ukázat mi, že se dá žít i jinak, než neustále přemýšlet o faktech, ale taky se pobavit a zažertovat.

 

Další štěstí mám ve svých lidech v okolí. Štěstí bylo, když jsem se narodila tak super rodičům, jaké mám a které miluju.

 

Někdy si řeknu, že mě štěstí opustilo, když nevyhraju na Žena-in, ale mám štěstí v jiných oblastech, tak ty výhry přeju i ostatním (pro Radka – to ale neznamená, že nechci ten dáreček J).

 

A doufám, že budu mít štěstí i v dalším životě a že mě osud obdaří i dětmi, které umí život prosvětlit (ale i ty samozřejmě někdy zlobí). Moje kamarádka už takové štěstí má a malý Štěpánek je její sluníčko. A abyste viděli, jak mi to bude jednou slušet, posílám i fotečku.

 

Tak „hodně štěstí“ všem ženám-in.

 

Teď mě ještě napadlo, že když někdo si myslí, že ho potkalo štěstí, tak to zas takové štěstí být nemusí. Viz VyVolení, na začátku si mysleli, jaké štěstí je dostat se do vily, a moc šťastně tam už teď nevypadají... a to je čekají ještě horší věci J

 

Tak všichni hlavu vzhůru

 

Valerie M

 


 

Milá Valerie M - protože jsem četl několikrát o případech, že lidi kleplo z přílišného štěstí, dnes už tvou dávku zvětšovat nebudu. Ale příště se třeba dočkáš. A věř mi, dělám to kvůli tvému zdraví.

 

A moc ti to sluší...

 

Děkuji za tvůj milý příspěvek. Ano, probudit se ráno vedle milovaného člověka je velké štěstí - to jistě, ale znám pár příkladů, kdy ty oči, které se na mne podívaly, nebyly zrovna milující, ale to je asi o něčem jiném ...

 

Ale pište, pište... dárečky tu jsou a třeba zrovna na vás se usměji a pošlu vám je...

 

redakce@zena-in.cz

Reklama