Novinky

Všichni byli vysocí bruneti, píše čtenářka Mi--mum

První čtenářský příspěvek k dnešnímu tématu poslala Mi--mum. Přiznává, že vzhledově byste je při policejní identifikaci asi těžko odlišily. Ze spasitele světa, závodníka a myslivce si nakonec vybrala toho třetího.

Tentokrát jsme si vzali na paškál chlapy. Ptám se vás, zda si vybíráte stejné typy, a první odvážná čtenářka, která se rozhodla napsat je Mi--mum...


 Zdravím všechny, hezký pátek!

Hmmm, docela zajímavé a k zamyšlení hodné téma. Já jich moc v životě neměla, těch chlapů a nějaké ty krátkodobé románky nebo chvilková vzplanutí, nepočítám. Ale pokud mi dobře paměť slouží, všichni byli oproti mně, malému šprčkovi, o dost vysocí. Další podobnost byla v tom, že byli tmavovlasí a ze začátku byli všichni velmi milí a úslužní, až by se přetrhli. Velmi zdvořilí a chápaví.

Nevím, moje první velká láska v 16 letech, byl chlapec chytrý, inteligentní, vysoký, tmavovlasý, nekouřil, pivo si dal maximálně jedno dvě za měsíc ALE... ty jeho chytré a rozumné řeči mně začaly brzy lézt krkem a byla jsem zoufalá. Občas mi sice lásku vyznal, ale vždy se to stočilo, ať už na vycházce nebo po kině, v kavárně atd. na jeho bilogické

Druhý hoch, to bylo jiné kafe, myslela jsem si tehdy. Chodil na vysokou, na strojárnu, nezásoboval mě naštětstí žádnými znalostmi a nápady a tím, že někoho a něco spasí, ale jeho záliba rýpání se v autech a jeho často trávený čas pod kapoutou a prohánění se autem jak šílenec, to mi začalo vadit. Takže i další vztah mi zničila záliba partnera v něčem. Nevím, zda to bylo mnou, ale když věnovali více času svým koníčkům a bádání, tak si myslím, že jsem v tom byla nevinně.

A třetí partner... můj manžel - opět vysoký, tmavovlasý, chápavý, inteligentní, charismatický a vysokoškolsky vzdělaný chlap byl a je konečně ten pravý. ano, i on má svoje záliby, ale největší výhodou bylo a stále je to, že máme zájmy společné, teda kromě toho, že nerad jezdí na dovolené. To jezdím s kamrádkou.

Ale k těm zájmům - muž je myslivec a ráda chodím po lese s ním, máme pejsky o které se straráme a máme i chovnou stanici, straráme se o velkou zahradu s roubenkou, pěstujeme všechno, co jde a milujeme naše čtyřnohé kamarády.

To teda bylo terno, si říkám, že jsem potkala chlapa, se kterým jsme si padli do noty.

 Takže když to shrnu... pánové si byli podobní fyzicky, jen tvar hlavy a barva očí asi byla jiná, taky povahově bych řekla, že si byli dost podobní-hodní,chytří, důvěryhodní, gentlemani když došlo na věc a milovali svoje koníčky.

 Jen můj muž měl a má to štěstí, že ráda chodím do lesa, na louky... zkrátka do přírody a miluju pejsky a zahradničení.

Mi--mun

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 27. 9. 2013: (Ne)stejný typ chlapa

 • Vybíráte si partnery podle jednoho mustru?

Na tuto jednoduchou otázku existuje v zásadě jednoduchá odpověď. Já ale po vás budu samozřejmě chtít, abyste ji rozvedla, a to ať už bude negativní, nebo pozitivní. Popište alespoň dvě své zkušenosti s muži a postavte je do kontrastu. A můžete to vzít po té povahové, ale i vzhledové stránce.

Protože jde o citlivé téma, zase jednou vyhlašuji nickovou anonymitu – pokud ji chcete využít, podepište se jako Anonym.

avonNejzajímavější příspěvky budu uveřejňovat v novinkách magazínu v pátek 27. 9. 2013, zasílejte je tedy nejpozději tento den do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce...

Jednu z přispěvatelek jako vždy odměním. Tentokrát je dárek opravdu lákavý: parfém little gold dress od Avonu!

   
27.09.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Jindriska8 [*]

  Pěkně napsané,taky miluji příroduSml59

  superkarma: 0 27.09.2013, 12:31:01
 2. [4] jarpejska584 [*]

  to má někdo štěstíčkoSml22Sml22Sml22Sml16

  superkarma: 0 27.09.2013, 12:14:31
 3. [3] Berus77 [*]

  Správně píšete, je to terno, najít chlapa, s kterým si ženská dokonale porozumí. Přeji vám, aby jste u tohoto partnera zůstala, co nejdéle!!!!

  superkarma: 0 27.09.2013, 09:36:11
 4. [2] 90vache [*]

  tak to ti dopadlo velmi dobre

  superkarma: 0 27.09.2013, 09:17:35
 5. avatar
  [1] marde [*]

  Do třetice všeho dobréhoSml30

  superkarma: 0 27.09.2013, 08:39:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme