V péči o pleť a v boji s vráskami se laserů bát nemusíte! Ve srovnání s jinými metodami jsou účinky laserových technologií nejvýraznější. Ošetření laserem je velmi precizní a cílené.

asklepion

Omlazení laserovým peelingem

Mezi nejúčinnější metody omlazení a zlepšení vzhledu pleti patří ošetření erbiovým laserem. Odborníci z kliniky estetické a laserové medicíny Asklepion používají nový typ erbiového laseru Fotona XS Dynamis. Je mnohem šetrnější a komfortnější než jeho předchůdci. Vyhlazuje vrásky a ošetřuje některé typy jizev, podobně jako chemický peeling, avšak s výrazně lepším výsledkem. Erbiový laser skvěle zvládá laserový peeling, termopeel, hloubkový resurfacing a neablační rejuvenace. Odstraní i nezhoubné kožní výrůstky, znaménka či bradavice.

Řekněte STOP! stárnutí

Revolucí v omlazování kůže je ošetření frakčním laserem. Odstraňuje pigment, známky stárnutí a vyhlazuje jizvy po akné i po plastických operacích. Tento typ laserů dovede zmírnit pórovitost a ochablost pleti a sjednotit její barevný tón. Proti příznakům stárnutí lze také zabojovat kombinací botulotoxinu a výplňových látek na bázi kyseliny hyaluronové. Výživu pleti efektivně posílíte mezoterapií.

asklepion

Rejuvenaci nebo resurfacing?

Specialisté v Asklepionu nyní pracují se dvěma frakčními lasery. Ty na rozdíl od klasických laserů rozštěpí laserový paprsek do mnoha tenkých paprsků, které pronikají hluboko do kůže. Frakční rejuvenace je méně bolestivá, jemnější, ale k dosažení kýženého efektu je potřeba většího počtu ošetření. Frakční resurfacing využívá CO2 frakční laser, který účinně odstraňuje jizvy i hlubší vrásky. Doba hojení je zhruba čtyři až sedm dní, docílí se však většího efektu než s frakční rejuvenací. Produkce kolagenu následně přetrvává až tři měsíce, po celou dobu dochází k postupnému vypínání kůže a redukci vrásek. Který z těchto dvou typů laseru je pro vás vhodnější vám po podrobném rozhovoru poradí dermatolog

www.asklepion.cz

Jak ošetření laserem probíhá

Nejčastěji se ošetřuje obličej, lze však ošetřit také pouze jeho část - tváře s jizvami po akné, okolí očí nebo úst s jemnými vráskami. Lze ošetřit i oblast dekoltu nebo horní strany rukou. Laser nezanechává žádné ostře viditelné přechody mezi ošetřenou a neošetřenou částí kůže. 

Zákrok se provádí v lokální anestezii pomocí znecitlivující masti. Samotný laserový výkon na obličeji pak trvá přibližně třicet až čtyřicet pět minut. Po ošetření se místo ihned chladí a výhodou je využití regeneračních vlastností přístroje Omniluxu revive, kterým se místo na 20 minut ozáří. Urychlí to hojení a regeneraci pleti.
Proces a vzhled připomíná reakci pokožky na spálení sluncem. Před sluncem je pokožku třeba chránit alespoň 2-3 měsíce po ošetření.

asklepion

Začněte mládnout!

Čím dříve začnete se stimulací tkání obličeje, tím lepšího výsledku dosáhnete. Ze současných vědeckých studií se dozvídáme, že o plastické operaci se začne uvažovat o pět až deset let později, než ji kůže skutečně potřebuje. Po padesátce se dynamika obměny zpomaluje a pomůže spíše chirurgický zákrok, nebo jiné razantnější techniky. Nejdůležitější je však svěřit se do správných rukou. Nejvhodnějším obdobím pro omlazovací zákroky je právě zima a jaro. Specialisté z Asklepionu vám pomohou vybrat ten nejlepší typ ošetření přímo pro vaši pleť.

Reklama