Samostatná aplikace pro objednání rozvozu jídla od PIZZATIME.cz už je kromě iOS dostupná i pro Android. Uživatelé operačního systému Android mohli využít mobilní verzi webu. Pozice se nyní vyrovnaly. „Od aplikace pro Android si hodně slibujeme, protože uživatelé Androidu jsou v převaze. Hodně uživatelů si ji žádalo,“ říká zakladatel PIZZATIME.cz Adam Kurzok.

Pizzatime.cz je internetová a mobilní služba, která nabízí objednání rozvozu jídla na 3 kliknutí. Na počítači je potřeba zadat adresu, aby uživatel zjistil, jaká je v jeho okolí nebo městě nabídka rozvozů. Mobilní aplikace je v tomhle ohledu přívětivější, zobrazí dostupné rozvozy na základě aktuální polohy. Tato funkce je k dispozici i na mobilním webu. „Automatická lokace je praktická funkce, kterou uživatelé hodně oceňují,“ říká Kurzok. Aplikace pro iOS se na objednávkách podílí do desíti procent. „Od Androidu si slibujeme mnohem více,“ dodává Kurzok. V současnosti má PIZZATIME.cz v nabídce přes 250 rozvozů z celé ČR a další přibývají. „V některých lokalitách je menší výběr, ale chce to čas. Nové rozvozy nám přibývají stále rychleji. Podniky začínají chápat, že jim takhle snadno seženeme zákazníky,“ uvádí Adam Kurzok. Podle slov zástupců PIZZATIME.cz dosáhne služba kompletního ČR pokrytí nejpozději ke konci tohoto roku.

pizzatime

Platba kartou přibude na podzim

V Česku je PIZZATIME.cz v podstatě unikát. „Existují jiné podobné služby, ale buď se zaměřují jen na pizzu, nebo mají mnohem menší nabídku,“ vysvětluje Kurzok. Do budoucna chystá PIZZATIME.cz inovace. „Tento podzim rozjedeme online platbu kartou a chceme ji přidat i do mobilní aplikace. Ve světě takhle platí většina zákazníků. U nás to bude chtít trochu čas, ale pokrok se zastavit nedá,“ dodává Kurzok. V současnosti se testuje uživatelské hodnocení podniků. „Doufám, že to pomůže dál zlepšovat kvalitu rozvozů. S tímhle cílem jsem PIZZATIME.cz zakládal,“ uzavírá Adam Kurzok. Aplikaci PIZZATIME.cz vytvořila společnost uLikeIT, která stojí za českými aplikacemi pro mnoho velkých společností.

Počasí ovlivňuje počet objednávek

Zajímavý trend vypozorovali lidé z PIZZATIME.cz. “Při teplém letním počasí klesají objednávky na webu o 20 %, naopak téměř o čtvrtinu roste počet objednávek z mobilních aplikací,“ říká Kurzok. Trendy se mění a stravovací návyky Čechů jsou tím příkladem. “Zákazníci objednávají jídlo k vodě, na zahradní párty nebo třeba do parku na piknik,“ naznačuje Kurzok měnící se trend ve stravování. Faktor počasí je tedy velmi zásadní. “Počasí hraje velkou roli, ovlivňuje nálady i chutě našich zákazníků“ uzavírá s úsměvem Kurzok.

pizzatime


PIZZATIME.cz je česká internetová a mobilní služba, která umožňuje objednání rozvozu jídla z více než 250 podniků v celé ČR na 3 kliknutí. Cílem služby je pomoci českým podnikům v rozvážkách a zvýšit kvalitu českých rozvozů. V současnosti přibývá na PIZZATIME.cz zhruba 5 podniků týdně a měsíčně služba dodá restauracím přes 40 000 objednávek. Ač tomu název zcela nenapovídá, nejedná se pouze o pizzu. Zákazníci mohou objednat téměř cokoliv - denním menu, sushi, burgery, saláty, těstoviny, českou klasiku, exotické speciality nebo steaky. Jeho zakladatelem je Adam Kurzok, který stál dříve u zrodu úspěšného internetového projektu zaměřeného na gastronomii.

Reklama