.

Všechny cesty povedou příští sobotu na Festival Okoř, kde vystoupí Xindl X, David Koller, Bára Poláková, Jaroslav Uhlíř a další

Novinky

Všechny cesty povedou příští sobotu na Festival Okoř, kde vystoupí Xindl X, David Koller, Bára Poláková, Jaroslav Uhlíř a další

16. ročník legendárního Festivalu Okoř se kvapem blíží, přípravy vrcholí, a v předprodeji jsou stále k dispozici vstupenky. S jejich koupí neotálejte, bývá vyprodáno.

Do začátku oblíbeného rodinného Festivalu Okoř už zbývá pouhých jedenáct dní. Přípravy na malebné louce pod hradem v blízkosti Prahy začaly a tak už nezbývá, než se začít těšit na vystoupení Davida Kollera, Xindla X, Báry Polákové, Ewy Farné, skupin Jelen, Tata Bojs a Mandrage a jedinečného Jaroslava Uhlíře.

efarna

xindl x lukas behounek

jar uhlir (lukas behounek foto)

Všechny cesty všemi možnými dopravními prostředky povedou 20. srpna na Okoř. Bude zavedena kyvadlová doprava z Kladna a z Prahy, využít lze i prázdninový výletní Cyklohráček, či případně dopravu vlastní.

Festivalový areál se otevře už ve 12:00 hodin, koncertní maraton odstartuje Ewa Farná ve 14:00.

Stejně jako každým rokem je připravena celá řada doprovodných aktivit určených zejména dětem (zorbing v bazénu, dětský koutek, malování na obličej), relaxační zóna a pestrý výběr občerstvení, z něhož si přijdou na své i vegetariáni, příznivci hamburgerů, raclette, palačinek, jogurtů, domácích limonád či dobře chlazeného piva.

okor fest

Pokud nechcete na 16. ročníku hudebního FESTIVALu OKOŘ chybět, nezapomeňte si pořídit vstupenky co nejdříve. Několik posledních ročníků bylo dopředu vyprodáno. Kapacita areálu Festivalu Okoř je omezena z důvodů zachování maximálního komfortu pro všechny návštěvníky.

Na časté prosby návštěvníků bude letos prodej omezeného počtu vstupenek i na místě.

Nově se dají koupit vstupenky přímo prostřednictvím festivalových webových stránek WWW.FESTIVALOKOR.CZ, kde také naleznete i další informace včetně rozhovorů a videí s účinkujícími, jízdní řády, mapy, atd.

Ceny vstupenek:

Pravidelně aktualizované informace naleznete na úplně nových webových stránkách www.festivalokor.cz a www.facebook.com/#!/festivalokor

   
09.08.2016 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme