Bulvár

Všechno zlé je k něčemu dobré


Podělím se s vámi o jeden můj začátek, který vlastně skončil ještě dřív, než se stihnul uskutečnit. Před několika lety jsem se rozhodla, že bych mohla začít tančit akrobatický rock and roll. Dělala to už nějakou dobu moje kamarádka a mně se to hrozně líbilo. Tak mě vzala na zápis do kurzu. Já vyplnila přihlášku, zaplatila kurzovné a už se nemohla dočkat, až po letních prázdninách budu moci začít s učením základních kroků.

Ovšem, co čert nechtěl. Během prázdnin jsem si vyrazila s přáteli do Alp na túry. V kritický třetí den se mi povedlo na jedné cestě špatně došlápnout a zlomit si kůstky v kotníku. Po rentgenu a vyšetření doktor rozhodl o tom, že do mého kotníku budou nuceni voperovat šroub. Kotník mi spravili, ale na jakékoliv hopsání do divokého rytmu rock and rollu jsem mohla zapomenout.

Tak jsem se rozhodla, že trošku změním styl a už dva roky tancuji klasické tance, což mi ve finále vyhovuje mnohem více, než vykopávání nohama do vzduchu. Jak to tak vypadá, všechno zlé je skutečně k něčemu dobré ;).

J.


Děkuji za milý příspěvek!

Přispějte i vy, ženy-in, svým zážitkem a nenechte si ujít šanci vyhrát balzám na vlasy dodávající objem od L'ORÉAL PARIS.

   
16.07.2007 - Společnost - autor: bezradná Eleonor

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Evikus [*]

    To by mi tak ještě scházelo - balzám na objem - potřebovala bych aby mi aspoň tak půlka vlasů vypadala abych vypadala k světu

    superkarma: 0 16.07.2007, 12:05:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme