Tomu se říká vyznání! Song All I Want For Christmas Is You zpívaný Olivií Olsonovou posílá svému chlapovi posluchačka Eliana. A jednu písničku má i pro ostatní posluchačky...

Vánoční atmosféra se nám v rádiu ŽENA-In.cz pěkně rozběhla! Dvě následující písně posílá posluchačka Eliana. (Teda já být jejím chlapem, tak se snad rozbrečím - takové vyznání!)


... takže, máme tu tréning na Vánoce a počasí za okny k tomu přímo vyzývá. Když jsem vytahovala z mrazáku poslední zásobu zmrzliny, vypadlo na mne i pár vloček... vločky si dal i náš Harry k snídani, jako každý den. Tedy ty ovesné. V obchodech jsem již minulý týden zaznamenala prodej vánočních perníčků. Však je nejvyšší čas a nakonec jsem neodolala a servíruji naším posluchačům rádia „Až se zima zeptá“, své dva oblíbené hity. Kvalita je příšerná, lepší nebyla, ale což, je to tréning...
Takže ženy, muži, zde je náš první super xmass song věnovaný všem čtenářkám a čtenářům, juhůůůů:

Jistě už slyšíte křupání sněhu pod vašima sněhulema a už tu máme druhý hit pro toho mého chlapa...

Tak šťastné a veselé!
Eliana

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 24. 8. 2011: Vánoční písničky na přání!

Rádio ŽENA-IN.cz vám dnes hraje na přání!

Pošlete svým známým a přátelům, svému milému či třeba rodičům nebo dětem vánoční písničku. Popřejte jim plno lásky, štěstí a spokojenosti známou melodií!

Jak na to? Zašlete mi na redakční e-mailovou adresu (viz níže) odkaz na video, uložené na serveru YOUtube, a k němu krátký vánoční vzkaz - komu písničku posíláte a co pěkného na Štědrý den přejete.

Za svůj příspěvek můžete získat malý vánoční dárek:exkluzivní Tchibo konvici na výrobu mléčné pěny, abyste si mohla sama doma vyrobit kávu late jako od profesionála!

konvice

Reklama