Ahoj Radime,

když se nad tím zamyslím, těch poprvé bylo v sexu hodně. Na úplně poprvé nijak nostalgicky nevzpomínám, jednak je to dost dávno :-), jednak to nebyl ani obzvlášť traumatizující ani povznášející zážitek. Bylo mi 16 a byla jsem prostě zvědavá. O panenství jsem přišla s klukem, kterého jsem znala chvíli (letní láska), u rybníka v rákosí, za teplého slunečného odpoledne, když jsem měla na brigádě volno. Byl o dva roky starší, nebyla jsem jeho první a já si říkala, že aspoň konečně zjistím, co na tom všichni mají. Tehdy na tom nebylo nic, snad kromě nových a fascinujících podrobností z mužské anatomie :-) (přece jen před čtrnácti lety nebylo běžné zasednout k Internetu a vzdělat se v libovolné oblasti do libovolné úrovně detailů, což bych teď bez váhání udělala, abych věděla, do čeho lezu :-)).

Pak následovaly roky „hledání toho pravého" a s každým novým partnerem to bylo vlastně znovu poprvé, protože každý byl jiný, měl rád něco jiného, něco jiného mi dával. Vzpomínám na svůj první orální sex, kdy jsem sice měla teoreticky nastudovanou hromadu osvědčených technik, ale v praxi byl největší problém, jak se neudusit a nepozvracet, když mám penis až někde v krku :-). Nakonec jsem to ustála, ale majitel onoho penisu tenkrát konstatoval, že musím ještě hodně trénovat, k čemuž mi poskytoval spoustu příležitostí :-), takže časem jsem techniku vypilovala a přišla tomu na chuť, až k další premiéře v sexu - když jsem poprvé polykala jeho sperma. To mě tenkrát příjemně překvapilo, protože to nechutnalo nijak hrozně a s tím chlapem to udělalo divy (označil to za nejlepší orál svého života) :-).

I anální sex byl jednou poprvé, opět jsem byla zvědavá :-), takže i když to bylo z iniciativy mého tehdejšího partnera, nijak jsem se tomu nebránila. Ale nebyl to nic moc, hodně to bolelo a teprve po několika letech jsem zjistila, že není radno podceňovat dlouhou a trpělivou přípravu - to když jsem poprvé zažila PŘÍJEMNÝ anální sex se svým současným přítelem.

A když už jsem u mého současného :-), na první sex s ním vzpomínám dodnes pobaveně - byl tehdy strašně nachlazený, nemohl dýchat  a pořád smrkal, takže to byla kombinace „dvakrát přirazit, jednou se vysmrkat" a kolem postele během večera narůstaly hromady papírových kapesníků, ale ta touha byla prostě silnější než rýma :-).

S ním jsem se milovala i na pánském záchodě (poprvé), ještě k tomu na svatbě jeho sestry. Byl z toho nervózní a strašně mu to trvalo, takže chudáci ostatní svatebčané, kteří to nemohli vydržet a museli jít hledat jiné WC :-). Poprvé jsme zkoušeli všelijaké krkolomné polohy (abychom se nakonec vrátili k našim čtyřem nejoblíbenějším :-)), poprvé mě v intimních partiích holil někdo jiný. A poprvé jsem zažila, že ta blízkost po sexu je lepší než sex samotný.

Těch premiérových zážitků by určitě bylo víc, ale můj příspěvek začíná nabývat neúnosné délky :-), takže už jenom všem popřeju, ať pořád mají co zažívat (a nejen v sexu), protože nové a nepoznané má vždycky něco do sebe.

Zdraví
Deeen


Tě péro, Deeen (vhodnější pozdrav mě nenapad)!

Tak tomu říkám inspirativní příspěvek, jen jsem se těšil na nějaké ty detaily. A ono nic. Ale ne, vážně jsem spokojený, je to čtivé a k tomu těch poprvé tam je, až by se jeden skoro styděl. K tomu análnímu sexu… Abyste zase neřekly, že vy všechno a já nic… Tak zcela upřímně si to nepamatuju. Ale je to let už teda.:-)

Kdesi kdosi na otázku, proč ho baví anální sex, prohlásil: „Víte, ne že by to bylo tak jiný, nebo tak úžasný, jde prostě o to, že to tý holce strčíte do zadku!“

Něco na tom bude.:-)

Pište mi i to svoje na adresu redakce@zena-in.cz

Reklama