Domácnost

„Vše v jednom“ pro perfektně čisté nádobí!


Myčka nádobí pro nás představuje pohodlí a komfort a její používání se stále více přizpůsobuje našim potřebám. Perfektně umyté nádobí je přitom základním požadavkem. Pak ale přijdou situace, kdy bychom ocenili i něco navíc. Co třeba možnost dávkování podle potřeby? Nebo jak předejít tomu, že se tableta úplně nerozpustí? A což teprve zdržování se s rozbalováním tablet? Společnost Henkel ČR nyní přichází s odpovědí v podobě revolučního řešení a představuje první multifunkční gel na mytí nádobí Somat Perfect Gel.

Somat Perfect Gel je na našem trhu prvním gelovým přípravkem, který je určen pro mytí nádobí v myčkách. Jde o gelovou variantu oblíbených multifunkčních tablet Somat Perfect. Můžete se tedy spolehnout na to, že nádobí, které tomuto přípravku svěříte do péče, bude vždy perfektně čisté. Jeho receptura si, stejně jako u oblíbených Somat Peftect tablet, poradí i s těžko odstranitelnými a odolnými skvrnami.

Díky své konzistenci má Somat Perfect Gel řadu předností, které ocení všichni spotřebitelé. Lépe a rychleji se při mycím procesu rozpouští a můžete si být jisti, že po umytí tak na nádobí nezůstanou žádné zbytky tablet. Somat Perfect Gel řeší i další problémy, které nás někdy trápí. Výhodou je možnost dávkování dle potřeby v případě, že nemáte myčku zcela plnou nebo je nádobí jen lehce zašpiněné a potřebujete použít menší množství prostředku. Nemusíte půlit tabletu, stačí nalít požadované množství prostředku do zásobníku na tablety.

Somat Perfect Gel je k dispozici v lahvi s praktickým dávkováním a jeho použití je velmi jednoduché. Gel se aplikuje přímo do zásobníku na tablety. Při používání přípravku Somat Perfect Gel jistě oceníte i to, že nemusíte rozbalovat tablety. Somat Perfect Gel působí okamžitě a díky svému složení odstraní i ty nejodolnější skvrny. Výsledkem je perfektně čisté nádobí.

Somat Perfect Gel je k dostání v maloobchodní síti od února 2009, a to ve dvou různých baleních odpovídajících středním a velkým tabletám:

- Somat Perfect Gel, 30 mycích dávek za DMOC 219 Kč
- Somat Perfect Gel, 60 mycích dávek 359 Kč.

POZOR! Nyní v březnu můžete koupit dvoubalení za akční cenu 199,- Kč

Více na www.somatklub.cz

   
17.03.2009 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] nenunka [*]

  Gel jsem si koupila výhodně 1+1 a hned ho vyzkoušela. Mohu doporučit. Je perfektní.Tablety se nerozpustí, když blbě narovnám nádobí a voda pořádně nestříká na dvířka s tabletou.

  superkarma: 0 17.03.2009, 16:48:55
 2. avatar
  [5] Blues [*]

  Když do té přihrádky nasypu Somat prášek je to levnější než tablety a ještě se mi nestalo, aby se nerozpustil.

  superkarma: 0 17.03.2009, 16:46:03
 3. avatar
  [4] dajdada [*]

  Používáme doma Calgonit prášek. Tento gel jsem ještě nezkoušela. Mám vyzkoušené i ty jarové kapsle, taky nejsou špatný. S tabletama moc spokojená teda nejsem, jsou zbytečně drahý a kolikrát se ani celé nerozpustily.

  superkarma: 0 17.03.2009, 12:15:11
 4. avatar
  [1] MEK [*]

  značku somat používám,na kvalitu si nemůžu stěžovat

  superkarma: 0 17.03.2009, 06:42:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme