Druhá čtenářka nám poslala svůj příspěvek, ve kterém popisuje, jak jela se svým nápadníkem autem, a nakonec se modlila, aby to stihla domů. Děkuji Vám čtenářko za Váš mírně komický příspěvek. Když jsem jej četl, po celou dobu jsem se lehce škodolibě usmíval… Ale asi to tak mělo být, myslím, že sympaťákovi pro život byste se takovou věc nebála říct…

Hezké dopoledne přeju redakci i čtenářkám/čtenářům.  

Kupodivu vpomínám jen na jedno jediné dusno, kterým patrně naštvu Rikinu:), ale co se dá dělat-nikdo jiný mě už tak nepodusil.

Je to řadu let, byla jsem mladá, čerstvě rozvedená a začala jsem znovu pokoušet svoje štěstí v lásce. Což o to, zájemců by bylo dost, ale vybrat si správně!

V den D, kdy jsem měla sraz s jedním z nich, mi bylo od rána divně. Přičítala jsem to rozechvění z očekávání neznámého, byl to urostlý muž a já si tajně přála právě takového. Potřebuju partnera, aby mě převyšoval. Doma jsem se našlechtila, pojedla jsem něco hroznového vína a vydala se na místo schůzky.

ON tam už čekal čerstvě oholený a navoněný. Pozval mě na projížďku svým luxusním vozem. Už se smrákalo. Bylo vidět, že se mu moc líbím, jen zářil a obletoval mě s komplimenty. Tak jsme jezdili a jezdili. Ukázal mi jeden svůj dům, pak mě vezl o mnoho km dál, aby mi předvedl, jaký další dům by postavil jen pro nás. A přitápěl. Asi měl obavy, abych se nenachladila.

Venku už byla docela tma, v autě vedro až dusno a mně začlo být divně. S hrůzou jsem si vzpomněla, že jsem měla po obědě kefír a na to pak ty hrozny. V rozrušení jsem to zkombinovala velice nevhodně. Když jsem se ládovala bobulemi, na kefír jsem ani nevzdechla.

Nápadníkovi žhnuly oči, já se vší silou snažila na sedadle moc nehýbat. Ač jsem jindy docela řečná, kníkala jsem jen odpovědi tak, aby měly hlavu a patu a modlila se, abych už byla doma. Auto bylo rychlé, tak jsem se konečně dočkala.  Poté proběhlo rozloučení venku s příslibem příštího setkání.

Domů jsem dorazila bez ztráty kytičky na poslední vteřinu.

A bohužel - on se nikdy nedověděl, proč jsem další schůzky zrušila. On byl zamilovaný jako študentík, já jsem nemohla překonat tu hrůzu, kdy se ve mně v dusnu kabiny auta všecko vařilo a navenek jsem musela působit něžně a mile.

Nedokázala jsem se přenést přes ten hororový pocit v jeho blízkosti. Za nic nemohl. No - upřímně -  navíc se mi rozleželo, že to asi nebude i z jiných příčin partner pro mě. 

Tak to bylo to nejhorší dusno, co jsem kdy s mužským zažila, věřte nebo ne:)
Text nebyl redakčně upraven

Jméno ani nick autorky neuvádím, pokud chce, může se, ke svému autorství doznat v diskusi pod tímto příspěvkem.


EROTICKÉ DUSNO

  • Co si pod tím pojmem představujete?
  • Zažila jste někdy takovou situaci?
  • V reálu?
  • Ve fantazii?
  • Kdy naposledy?
  • Kde naposledy?
  • Baví vás, když je to jen platonický stav?
  • Nebo vyžadujete i dokonání…
  • Zklamalo vás to někdy?

Vaše příběhy, úvahy, fotky, návody i recepty posílejte na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás dnes kolem 16. hodiny za příspěvek odměním knihami Mystický sex od A do Z a Stopy duše, aneb co o nás prozrazují ruce a nohy.

Reklama