Vsadila jste se někdy o nahotu? Ne? Čtenářka Sonyczech ano a udělala to opravdu chytře. Jak moc od lesa na tuhle sázku šla, to si přečtěte níže v jejím příspěvku...


Ahoj,

dnešní téma mi připomnělo mou fintu z mládí: vsaďte se, že si stoupnu doprostřed náměstí nahá... Oblečená (pochopitelně) jsem namalovala na kus papíru H, položila na zem a stoupla si na HÁ. Jejda, to bylo panáků :-)

Netrajdám nikde nahá. Je to nepraktické. Silikonu nemaje prsa při prudším pohybu popleskávají, padají (ach ta zemská přitažlivost), dole aby člověk byl furt jak ze žurnálu, no jo, ale co s tím, když si tam přes panděro skoro nevidíte! A navíc se bojím všemožných hmyzů. Co kdyby se rozhodl si to štrádovat zrovna TAM? Nedávno tu někdo psal o žužlajících kaprech. To je nic. Nečetly jste to o tom Číňanovi, kterému úhoř vlezl... no kam asi?

Nejspíš se mnou nebudete souhlasit, ale mně se líbí nahá těla jen při sexu. Tam to patří. Na pláži či jinde poskakující, břichatý strejc s plandajícím pinďourem nebo obézní či jinak „postižená" žena (nikdo z nás přece není dokonalý) nejsou srandovní, ale nevkusní.

Všichni, kdož jste mladí a krásní, prosím nekamenujte mě.

Howgh.

Sonyczech

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Nahota

Jaký je váš vztah k nahotě?

Své odpovědi posílejte do redakční pošty (viz níže). Mějte na paměti, že pokud chcete mít šanci vyhrát za svou odpověď dárek, musí být dlouhá nejméně jako tento odstavec. Rozvinout odpověď můžete například o váš osobní vztah k nahotě na nudapláži, doma, na veřejnosti... A co můžete získat? Na jednu přispěvatelku čeká v redakci jedinečný parfém WINDSCAPE FOR HIM. Ano, jak jste správně pochopily, je určen mužům - navoňte si tedy svého miláčka!

Reklama