Děkujeme za další podnětný příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem BastMetztli a je příkladem toho, že jedna konfekční velikost někdy nestačí

Vršek 38 - 40, spodek 36 - 38 a  noha 38... to je tedy výhra

Patřím k těm lidem, kteří rádi nakupují, ale sehnat na sebe někdy oblečení a boty... to je skoro až nadlidský úkol.Rozhodně si nemohu koupit kostým, pokud neprodávají zvášť sako a sukni či kalhoty, nemám jednu konfekční velikost. Když je mi spodek, nezapnu přes prsa sako (a to ještě musí být dobře projmuté, mám prý vosí pas), když sedí sako, odstává sukně.

V případě kalhot je to ještě lepší. Mám bez bot 173 cm, možná si myslíte, fajn výška, ale při nákupu kalhot... musím mít prodlouženou délku a někdy je to dost velký problém. Takže když nakupuji, vždy musím oběhat několik obchodů. Jediné štěstí, že umím plést, takže si kolikrát upletu svetry nebo topy.

S botami je to někdy také kříž, zvláště, když jde o boty na podpadku. Pokud se mi nějaké boty líbí, tak platí zákon schválnosti - buď boty nemají v mé velikosti, nebo mi na noze nesedí, lítá mi pata apod. Na základě zkušeností, úplně vynechávám Baťu, tam mi neseděly boty nikdy. Nevím, jistli šijí tak blbě boty... nebo já mám tak blbé nohy.

Jediné, co si mohu bez problémů koupit, jsou šátky a šály... naštěstí se nemusí podrobovat zkoušení. :-)

S pozdravem BastMetztli

Vaše strasti s nakupováním úplně chápu, ale dnes už spousta značek prodává oblečení odděleně, takže si ho můžete sestavit. Ale zřejmě to stále není jednoduché

Jak jste spokojené s výběrem ve své velikosti vy, milé ženy-in? Také musíte složitě kombinovat? Nebo se vejdete do jedné velikosti? Máte číslo, které se špatně shání? Napište nám na dnešní téma.

redakce@zena-in.cz

 

Reklama