Magie má mnoho podob. Jedna z nich může být i ta zlá. Hodně zlá. Taková, které uvěřil nebezpečný indonéský zabiják Ahmad Surajdi. Nechal si říkat čaroděj a vraždil na příkaz ducha svého zemřelého otce.

ahmadMedan - metropole Severní Sumatry na začátku 90. let minulého století.

Mladá prostitutka si strká do kabelky 200 dolarů. Zákazník se jí sice moc nepozdává, ale je ráda, že má kšeft. Tím zákazníkem je samozvaný čaroděj Ahmad Surajdi. Ženu zavede na třtinovou plantáž nedaleko svého domu a tam ji uškrtí elektrickým kabelem. Poté mrtvolu svlékne, spálí její hlavu a vypije její krev. Prý aby „zvýšil a umocnil svoji magickou sílu“.

Vraždil na příkaz ducha zemřelého otce

Proč páchal takové šílenosti? Prozradí to až před soudem, kde se přizná k zabití 42 žen a dívek ve věku 11–30 let. „Před lety se mi zdál sen, ve kterém mi duch mého otce řekl, že musím zabít 70 žen a vypít jejich krev, abych se stal léčitelem.“

Je s podivem, že řada žen si k němu chodila pro tzv. duchovní rady, co dělat proto, aby byly mladší a krásnější, či jak se vyrovnat s životní bolestí. Starší ženy Ahmad nazabíjel, soustředil se pouze „na mladou krev“.

V dubnu roku 1998 odsoudil indonéský soud tohoto samozvaného čaroděje a stvůru v jedné osobě k trestu smrti zastřelením. Poprava byla vykonána o deset let později. I při čekání na smrt stále hlásal bludy, že je mágem a léčitelem, kterého duch jeho otce zachrání.

zruda

samozvaný mág a čaroděj Ahmad Surajdi u soudu

zdroj: wikipedia

Čtěte také:

Reklama