Domácnost

Vraťme se ke kořenům

Ke kořenům čeho? Přece ke kořenům naší přirozenosti. Nebo se vám snad zdá, že život v rozrůstajících se městských aglomeracích, do jejichž klubu naše milovaná kráska Praha pomalu vstupuje, je pro nás přirozený?

Lidé odnepaměti dávají přednost volnému prostoru, rádi vnímají sepětí s přírodou a dobře se cítí obklopeni zelení a modrým nebem. Rádi se procházejí kolem řeky nebo posedí na břehu rybníka. Zejména mladé rodiny touží po bydlení, kde se nebudou děti bát vyjít před dům na silnici plnou aut nebo na chodník přeplněný cizími spěchajícími lidmi.

Kontakt s městskou civilizací je i přesto nezbytný. Mnohé maminky zatouží čas od času po ruchu velkoměsta, osvětlených výkladech obchodních center, Bradu Pittovi v novém filmu či po divadelní premiéře.

Lokalita pražských Čakovic nabízí jak maloměstský charakter života, na nějž je náš živočišný druh zvyklý od paleolitu, tak i dostupnost všech, dnes nezbytných, předností velkého města. A proč že je život v areálu U zámeckého parku o tolik příjemnější než kdekoli jinde? Je to především téměř jediné místo na okraji Prahy, kde se naštěstí jaksi pozapomnělo na výstavbu nevzhledných „paneláků“. Okolí nedalekého Labe i zámecký park tu láká k rodinným procházkám či k cyklistickým výletům, děti si mohou hrát v parcích či na hřišti a v horkých letních dnech jistě ocení nedaleké koupaliště.

Nově tu jsou vystavěny šestipatrové nízkopodlažní bytové jednotky, u nichž se myslelo též na estetičnost. Každý byt má jeden nebo dva balkony a v posledních patrech se nachází prostorné terasy. Budoucí obyvatelé přízemních bytů zas budou moci k relaxaci užívat rozsáhlé zatravněné předzahrádky.

Projekt U zámeckého parku vám dává zapomenout na nepříjemné kompromisy. Za dostupné ceny si můžete pořídit bydlení, v němž si budou libovat vaše děti i vaše nervy, a cesta do centra města pro vás nebude celodenní stresující záležitostí.

Další informace naleznete ZDE.

   
16.03.2007 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] Yvaine [*]

  Okraj Prahy nedaleko Labe? To mi v hodinách zeměpisu asi něco uteklo Zná to tam někdo?

  superkarma: 0 15.03.2007, 16:53:35
 2. avatar
  [2] Žábina [*]

  zní to jako pohádka

  superkarma: 0 15.03.2007, 11:25:53
 3. avatar
  [1] Evikus [*]

  Zřejmě budou tyto byty velmi cenově výhodné

  superkarma: 0 15.03.2007, 09:21:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme