Voda je, hned po kyslíku, tou nejdůležitější látkou pro lidský život. Zatímco bez jídla dokážeme přežít až třicet dní, bez vody pouhé tři dny. Jsme složeni bezmála ze 75 % z vody. A protože vodu neustále, v důsledku pohybu, vlivem počasí nebo z jiných důvodů ztrácíme, musíme ji také neustále doplňovat.

 

Že je pitný režim důležitý nejen pro naše zdraví, ale i pro náš vzhled, bylo řečeno již mnohokrát. Přesto mnohé z nás zapomínají pít včas! Je důležité se napít ještě před tím, než pocítíme žízeň - to už nám tělo signalizuje, že jsme na něco důležitého zapomněly!

           

Nejcennějším zdrojem tekutin je pro nás čistá voda. Sebemenší částečka cukru zhoršuje její využití! A tou nejčistší vodou na světě je Evian - tekoucí poklad francouzských Alp.

 

Evian je nesycená pramenitá voda z horských oblastí, vzdálených od měst a všeho znečištění. Když ve francouzských Alpách spadnou dešťové a sněhové srážky, trvá jim patnáct let, než se promění v minerální vodu!

 

Voda pomalu prosakuje vrstvami zemin a hornin až do hlubin země, kde je chráněna před jakýmkoliv znečištěním. Cestou je filtrována, čištěna a zároveň obohacována o řadu minerálů. Výsledkem je dokonale čistá voda Evian s jedinečně vyváženou kombinací minerálů!

 

Stejně jako se voda sama očišťuje při průsaku horninami, očišťuje voda Evian náš organismus! Tato pramenitá voda neobsahuje žádné kalorie ani kysličník uhličitý či jiné přísady. Je tak dokonalým prostředkem, jak vyplavit z našeho organismu škodliviny - pomáhá nám udržet jak zdraví, tak krásnou pleť a postavu!

 

Čistá, jemná a neutrální chuť vody Evian z ní činí vhodný nápoj k snídani, po tréninku, při řízení, při odpočinku, při práci - zkrátka vždy a všude, když potřebujete doplnit tekutiny!

 

Voda Evian je návratem k panenské přírodě, k její čistotě, kráse a zdraví.

Reklama