Bulvár

Vozí se po nás šéf!

Téma – tréma.

Dobrý den.
Nejsem nějak výrazná trémistka, ale stejně se s ní potýkám v podstatě docela často. Pracuji v jedné firmě, kde každou chvíli musíme prezentovat nějaký projekt. V týmu nemám problém, rozumíme si všichni, horší je, když mám něco prezentovat sama. To mám pak sevřený žaludek celý týden předem.

Myslela jsem si, že to časem poleví, že je to proto, že jsem nová, ale stejně mi to dělá pořád potíže. I tehdy, když jsou všichni milí a snaží se mi pomoct.

Pak ale mám jednoho nadřízeného, který občas umí být hodně nepříjemný. Občas se stane, že to dá někomu „sežrat“. To je pak strašné. Hrozně se bojím, aby se to nestalo mně, vždycky, když vím, že bude na našem meetingu, celou noc nemůžu spát.

Naštěstí se zatím nikdy nevozil přímo po mně, ale nevím, jak bych to zvládla… Sevřený žaludek mám už jen když o tom píšu...

Vaše L.


Milá L., tohle docela chápu. Když je někdo v ráži a je připraven nedat vám nic zadarmo, můžete se snažit, jak chcete, ale i při dokonalé přípravě a nejlepší vůli si pokaždé najde hůl, kterou bude bít psa. Tedy vás. Pamatuji si to ze školy, pár zakomplexovaných jedinců si tam honilo triko a akademické tituly, znepříjemňovali život všem kolem sebe… Kde se v nich ta zloba brala, to mi není jasné dodnes. Možná traumata z dětství.

Obrňte se! Vždyť podle příspěvku víte, že svoji práci děláte dobře! Držím vám palce, abyste se nestala terčem zášti!

   
30.10.2006 - Společnost - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. avatar
  [6] man-mimo [*]

  Dante Alighieri: podle příspěvku rozhodně ne. Z toho se nedá ani poznat, jestli v té firmě k něčemu je.

  superkarma: 0 30.10.2006, 21:57:09
 2. avatar
  [5] Dante Alighieri [*]

  Man-mimo: ...nejspíš.

  superkarma: 0 30.10.2006, 21:44:47
 3. avatar
  [4] Dante Alighieri [*]

  Man-mimo: To taky, ale ta ho začala potřebovat až v důsledku chování toho ředitele.

  superkarma: 0 30.10.2006, 21:44:17
 4. avatar
  [3] man-mimo [*]

  Podle příspěvku by potřebovala psychologa spíš pisatelka.

  superkarma: 0 30.10.2006, 20:36:59
 5. avatar
  [2] Dante Alighieri [*]

  Pokud se někdo po někom "vozí", pak je jen nevyrovnaný a nesebevědomý člověk, který má málo lásky nebo to trauma z dětství, jak píše Richard. Tím, že se chová jako prezident, se chce před ostatními povýšit. U tebe se mu to bohužel povedlo, protože z něj máš respekt až strach, ale on určitě není víc než ty! Povznes se nad něj, protože je to jen člověk, který by navíc zasloužil návštěvu psychologa, aby si začal víc vážit sám sebe a potažmo i ostatních. Věř, že jsi silnější v kramflecích než on - jenom se nesmíš dát!

  superkarma: 0 30.10.2006, 19:43:53
 6. avatar
  [1] arjev [*]

  Po mně se také chodí vozit šéf,mívala jsem také žaludek jako na vodě,ale naučila jsem se mu odpovídat a někdy i rýpnout.Už si z něho nedělám hlavu a se.. na něho.On se u sebe v kanclu otřepe,zamne si rukama jak nás pěkně nasr.. a je mu dobře.

  superkarma: 0 30.10.2006, 14:17:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme