Dobré ráno, milé čtenářky! Není nad to, zpestřit si den pohledem na krásné muže, co říkáte? Plnovous slaví v poslední době velký comeback a nechávají si ho narůst osobnosti napříč světovým showbyznysem. Ohavnost, myslíte? Ale kdepak, jen se podívejte, jak to slavným mužům sluší!

Plnovous se vrátil do módy a už zdaleka to není pouze záležitost podivínských hipsterů. Vousy si nechává narůst každý druhý muž, a ač je to k nevíře, některým vyloženě prospívá! Koukněte se, jak jim sluší vousy od strniště až po extrém, kterým je model Ricki Hall, jenž si právě na plnovousu kariéru postavil.

Zarůst si tvář vyzkoušeli i hezounci jako jsou herci Jared Leto, Jake Gylenhaall, Gerard Butler či Jude Law. Huňatému porostu neunikl ani nejvíc sexy muž roku 2014 podle časopisu People Adam Levine, zpěvák americké kapely Maroon 5. Na své si přijdou i milovnice sportovců, protože jak víme, David Beckham, si s obličejem i vlasy může udělat cokoliv a stále bude neodolatelný…

A tak, milé čtenářky, až zaregistrujete, že si váš drahý chce nechat na zimu porůst tvář srstí, neupalujte hned pro strojek a dejte mu šanci… A věřte, že plnovous neškrábe zdaleka tak, jako strniště, máme to v redakci ozkoušeno!

Který z vousáčů by se nejvíc líbil vám?

Reklama