Přečtěte si příspěvky čtenářek Volty a Marde. Jedna z nich pálila velké vosí hnízdo, které našla pod střechou, druhá operovávala alergického syna po té, co šlápl do vosího hnízda v zemí...

V dalším příspěvku se nám sešly hned dvě čtenářky: Marde a Volta. Obě píší o vosách...


Jednou jsme objevili vosí hnízdo vysoko pod střechou. Opatrně jsme ho strhli. Do pytle. Potud dobré. Ale rozhodli jsme se hnízdo i s obsahem spálit. A to nebyl dobrý nápad.
Vypadalo to hrozivě, poštípaní oba dva velmi a bolelo to. K lékaři jsme nešli, nějak jsme to přestáli, ale nebylo nám dobře a vosám také ne.

Volta


Přeji krásný den,
já osobně mám se žihadly velmi málo zkušeností, ale můj syn byl na ně alergický. Rychle otékal. Když jednou v lese šlápl do vosího hnízda a nohu měl oteklou tak, že se nevešel do boty, začala jsem mít strach. Od té doby jsem všude nosila cibuli. U nás doma se používala odjakživa. Tohoto osvědčeného prostředku jsem se vždycky držela. Kamkoliv jsme šli, vždy jsem přibalila jednu cibuli. V lese na houbách, kde není po ruce žádný jiný prostředek, je rozkrojená cibule nenahraditelná. Jako první pomoc vždy zabrala. Hezkou dovolenou bez žihadel.

Marde

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 18. 7. 2012: Letní žihadla

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Okolo šestnácté hodiny vám prozradím, kterou přispěvatelku jsem se rozhodl odměnit slíbeným dárkem, letní opalovací kosmetikou: GARNIER AMBRE SOLAIRE Light&silky SPF20 a RESISTO Kids SPF 50.

Ambre Solairegarnier

Reklama