Domácnost

Voňavý miláček

 

Nejen muži se mohou doslova zbláznit do svého čtyřkolého miláčka – automobilu. V dnešní době totiž už i leckteré ženy nedají na své auto dopustit a starají se o něj s takovou péčí, že být auto živým tvorem, řekneme bez obalu: Žije si jak v bavlnce.

 

Řekněme si upřímně, takové čisťounké a nablýskané auto má přeci nepřekonatelný půvab a svezení v něm je hotovým požitkem.
 

Ale nezapomínejme, že k tomu, abychom ze svezení měli skutečnou radost, nestačí mít auto jen umyté, vyluxované a nablýskané. Kdepak!
K úplnému podtržení čistoty patří přeci neodmyslitelně i příjemná vůně.

 

A právě při výběru voňavých prostředků, které mají osvěžit interiér našich miláčků, je třeba vybírat pečlivě. Měli bychom se vyvarovat vůním těžkým nebo příliš sladkým a i v tomto případě je jistě lepší vybrat vůni kvalitní a osvědčené značky.

 

Jednou takovou značkou, na kterou se vždy můžeme spolehnout, je Brise Auto.

 

Brise Auto je osvěžovač vzduchu do auta v provedení strojku s vyměnitelnou tekutou náplní. Má přitažlivý design a dokonale provoní interiér celého vozu. Díky důmyslnému úchytu drží na větrací mřížce skutečně pevně a při středním nastavení uvolňuje svěží vůni po dobu až 45 dní.
Vyrábí se ve vůních: Fresh, Anti Tabac, Exotic, Vanilla

 

Pokud tedy chcete mít o svého čtyřkolého miláčka postaráno, co se péče týče, opravdu v každém směru, nezapomeňte ani na nevtíravou vůni, která zpříjemní cestování nejen vám, ale i vašim spolucestujícím.

 

„Brise. Voňavá náruč vašeho domova.“

 

 

 

 

 

   
13.04.2005 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme