Novinka Ambi Pur Gel Crystals
- nové elegantní vůně v dekorativním obalu

Pokud vítáte věci, které zvládnou plnit hned několik funkcí najednou, zcela určitě oceníte novinku od Ambi Puru. Zbrusu nové gelové osvěžovače Ambi Pur Gel Crytals v sobě totiž snoubí tradiční praktičnost s podmanivou elegancí - provoní váš byt svěží vůní, která neutralizuje pachy, a zároveň se stanou zajímavou ozdobou interiéru. Originální osvěžovač Ambi Pur Gel Crytals skrývá třpytivé gelové kuličky plné vůně v oblé nádobce a je k dostání ve dvou variantách: Rose & Orchid nebo Eucalyptus & Lime.

ambipurNové osvěžovače Ambi Pur Gel Crystals vás nadchnou netradičním a elegantním vzhledem. Základ tvoří desítky průzračných gelových kuliček, umístěných v elegantní plastové nádobce, které se při pohybu přelévají a ve světle se krásně třpytí. Kuličky jsou parfémované a postupně uvolňují jemnou vůni neutralizující pachy. Pokud si přejete vůni zintenzivnit, jednoduše s kuličkovou náplní zatřesete.

Ambi Pur Gel Crystals Rose and Orchid je - jak již název napovídá - barevně i parfémově laděná do „růžova". Interiéru propůjčí jemnou květinovou vůni růží a orchidejí. Přenese vás do bohatě rozkvetlé zahrady plné pestrých květin a ve vzduchu poletujících okvětních plátků. Kuličky jsou průzračné a růžové.

ambipurAmbi Pur Gel Crystals Ecalyptus & Lime váš domov provoní svěžím až ovocným parfémem s nádechem citrusů a eukalyptu. Kuličky mají zelenomodrý nádech.

Podlehnete-li kouzlu nových gelových dekorativních osvěžovačů Ambi Pur, můžete se spolehnout, že u vás doma udrží stálou vůni po dobu 6-8 týdnů. Stačí ho jednoduše vystavit na vhodné místo do prostoru, kde ho můžete obdivovat (a kde k němu nemohou nenechavé ruce vašich dětí nebo domácí mazlíčci) a odstranit fólii, která kryje otvory uvolňující vůni.

Výrobky Ambi Pur Gel Crystals jsou k dostání ve všech prodejních sítích. Doporučená MOC je 59,90 Kč.

Nechte se inspirovat další NOVINKOU od značky Ambi Pur!

Užijte si nové vůně inspirované světem od Ambi Puru!

ambipurPokud rádi poznáváte exotická a vzdálená místa, vyzkoušejte novou řadu elektrických osvěžovačů vzduchu, která vznikla ve spolupráci značky Ambi Pur a neziskové organizace National Geografic. Výsledkem jsou opravdové a čistě přírodní vůně inspirované světem: Ambi Pur Nevada Desert Flower s výtažky z květů z nevadské pouště nebo Japonskem inspirované Ambi Pur Japan Tatami a Ambi Pur 3volution Japan Rituals.

Představu klidné rozkvetlé japonské zahrady nebo drsné krásy rozlehlé nevadské pouště ve vás vyvolají nové elektrické osvěžovače značky Ambi Pur, které v sobě skrývají vůně inspirované světem. Vznikly ve spolupráci s organizací National Geografic a jako takové odkazují k pozoruhodným místům naší planety a zároveň k čisté ryzí přírodě.

Všechny parfémy v nové řadě osvěžovačů obsahují skutečné přírodní výtažky vyvinuté z extraktů květin. Jedná se navíc o naprostý unikát, neboť ingredience z exotických krajin daly vzniknout naprosto originálním vonným směsím, které svět ještě nezná.

ambipurEdici National Geografic zastupují jednak klasické elektrické osvěžovače, které obsahují vždy jeden parfém, je možné u nich nastavit intenzitu vůně a váš byt provoní až po dobu 80 dní. Ambi Pur Nevada Desert Flower pro vás objeví tajemství drobných pouštních květů, které rozkvétají vždy v zimě, aby svou smyslnou vůní a žlutooranžovou barvou oživily pustou nevadskou poušť. Jde o delikátní kořeněnou vůni smíchanou s výtažky meruněk a zelených bylin. Ambi Pur Japan Tatami vás zase okouzlí jemnou vůní trávy Igusa, která roste na rýžových polích až v dalekém Japonsku a sušená vydává decentní bylinné aroma. Vůně tatami je svěží a příjemně relaxační.

ambipurNovou řadu pak dokonale doplňuje osvěžovač se strojkem 3Volution. Ten obsahuje hned tři různé, harmonicky sladěné varianty základního parfému, které se samovolně střídají každých 45 minut. Právě jejich pravidelná obměna zajistí, že vůně vnímáte stále jako nové a intenzivní. Strojek navíc zajistí vůni až po 90 dní. Ambi Pur 3Volution Japan Rituals vás provede tichou japonskou zahradou, vzápětí připomene sílu jasmínového čaje nebo osvěží bylinným aroma Tatami.

ambipurNational Geografic je největší celosvětová vědecká a vzdělávací nezisková organizace, která se již od roku 1881 věnuje výzkumu, objevování a ochraně přírody po celé Zemi a vzdělávání v této oblasti. Jde o světově uznávanou a vysoce důvěryhodnou společnost, která si pro spolupráci vybírá pouze partnery, jež plně respektují zákony přírody. Takovou značkou, ohleduplnou k přírodě a vyznávající stejné etické hodnoty je i Ambi Pur, expert na vůně.

Výrobky Ambi Pur National Geografic jsou k dostání ve všech prodejních sítích a ke všem můžete zakoupit i náhradní náplně. Doporučená MOC je 149,90 Kč za klasické elektrické strojky Ambi Pur Nevada Desert Flower a Ambi Pur Japan Tatami (99,90 Kč za náplň); osvěžovač Ambi Pur 3Volution Japan Rituals pořídíte za 249,90 Kč (náplň za 179,90 Kč)

Reklama