...pro vyčerpanou mysl i namáhanou pokožku těla

Objevte svět unikátních přírodní esencí, které nejen úžasně voní, ale i pozitivně působí na vaši mysl. Trápí vás stres a vyčerpání? Nemůžete v noci spát a cítíte se unavené? Povzbuďte a uvolněte vaši mysl přirozenou cestou. Dopřejte si unikátní ozdravnou péči za pomoci produktů z řady Aroma Ritual.

Jak aromaterapie působí?

DermacolVůně jsou lidským mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji ze všech vjemů. A to z prostého důvodu. Čichové nervy jsou přímo napojeny na tu část mozku, která hraje klíčovou roli pro spouštění vašich emocí. Otisk vůně se tak ukládá do paměti mnohem hlouběji než cokoliv jiného a může vyvolat pozitivní reakce, díky kterým vás dokáže uvolnit, zklidnit či povzbudit.

Odborníci z vývojových laboratoří Dermacol vytvořili jedinečnou tělovou řadu Aroma Ritual obsahující sprchové gely a tělová mléka ve čtyřech různých voňavých variantách, které během chvilky zvládnou účinně zregenerovat pokožku těla i mysl. Nechte se tedy hýčkat vůní belgické čokolády a pomeranče, sicilských pistácií, tibetského jasmínu či růžového zázvoru. Kromě přírodních olejů a esencí se mohou produkty pochlubit
i dalšími blahodárnými přísadami jako je glycerin a bambucké máslo.

5 NEJ sprchových gelů AROMA RITUAL

  • Dermacoluvolňují, harmonizují a povzbuzují mysl
  • šetrně čistí pokožku těla
  • důkladně hydratují
  • zamezují vysoušení pokožky
  • zanechávají pokožku hladkou a jemnou

5 NEJ tělových mlék AROMA RITUAL

  • Dermacoluvolňují, harmonizují a povzbuzují mysl
  • posilují přirozenou obranyschopnost pokožky
  • poskytují spolehlivou ochranu před volnými radikály
  • intenzivně regenerují a hydratují
  • propůjčují pokožce těla hebkost, vláčnost a úžasně ji provoní

Dermacol AROMA RITUAL Belgická čokoláda s pomerančem pro harmonii

DermacolHarmonizující sprchový gel, 250 ml za 59 Kč
Harmonizující tělové mléko, 200 ml za 99 Kč

Toužíte alespoň na chvíli zapomenout na všechny starosti a povinnosti? Dopřejte si malý ozdravný rituál. Vaše vyčerpaná mysl si doslova smlsne na podmanivé vůni pomerančového oleje a sladké čokolády a vy se budete cítit jako znovuzrození. Jako mávnutím kouzelného proutku se díky produktům z řady Aroma Ritual zbavíte stresu a napětí.

Sprchový gel jemně čistí pokožku a tělové mléko jí zase nabídne extra zvláčňující, zjemňující a hydratační péči.

Dermacol AROMA RITUAL Sicilská pistácie pro vitalitu

DermacolRevitalizační sprchový gel, 250 ml za 59 Kč
Revitalizační tělové mléko, 200 ml za 99 Kč

Cítíte se vyčerpaní a chybí vám síla i chuť se do čehokoliv pouštět? Svěřte se do péče produktů z řady Aroma Ritual s delikátní vůní pistácií, která umí probudit vaše smysly a poskytnout vám tolik potřebnou vzpruhu. Uvidíte, už během chvilky se budete cítit mnohem lépe. Navíc pistáciový olej má jedinečné účinky i na pokožku těla. Intenzivně ji vyživuje, regeneruje a hydratuje.
Sprchový gel šetrně čistí a zvláčňuje pokožku a zabraňuje jejímu nadměrnému vysoušení. Tělové mléko důkladně regeneruje a hydratuje pokožku a spolehlivě ji chrání proti zákeřným volným radikálům.

Dermacol AROMA RITUAL Tibetský jasmín pro zklidnění

DermacolZklidňující sprchový gel, 250 ml za 59 Kč
Zklidňující tělové mléko, 200 ml za 99 Kč

Měli jste náročný den v práci a stále vám běhají hlavou myšlenky, co vše musíte ještě zařídit? Ze všeho nejvíc teď potřebujete trochu klidu a odpočinku. Zavřete se do koupelny, na dveře dejte cedulku s nápisem „Nerušit, prosím“, a relaxujte za pomoci produktů z řady Aroma Ritual s uklidňující vůní jasmínu a kapkou osvěžující islandské vody.
Sprchový gel příjemně osvěžuje, zvláčňuje a šetrně očišťuje. Tělové mléko dokáže pokožku neuvěřitelně zjemnit a zklidnit. Navíc jí poskytne hydrataci a ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy.

Dermacol AROMA RITUAL Růžový zázvor pro povzbuzení

DermacolPovzbuzující sprchový gel, 250 ml za 59 Kč
Povzbuzující tělové mléko, 200 ml za 99 Kč

Jste unavení a nejraději byste celý den prospali? Řešení je snadné, potřebuje rychle načerpat energii. Vezměte si na pomoc produkty z řady Aroma Ritual s povzbudivou vůní zázvoru a s ženšenovým extraktem, který má jedinečné stimulační účinky. Poskytnou vám neuvěřitelnou vzpruhu a osvěžení.

Šetrný sprchový gel má skvělé povzbuzující a zvláčňující schopnosti. Tělové mléko pokožku hloubkově hydratuje a regeneruje.

Reklama