Bulvár

Vomagi dává přednost dětem

Když jsem se podíval na plochu čtenářky Vomagi, byl jsem chvíli zmatený, protože se zde nacházejí aplikace, které bych u začátečníka nečekal. Přesto je plocha vyfocena na fotoaparát a vykazuje rysy určitého „začítečnictví". A pak mi to došlo: Vomagi je nejspíš maminka na mateřské a o aplikace v počítači se jí stará manžel, který jí vždycky rád vysvětlí, co má k čemu používat. Vomagi tak krůček po krůčku nabývá nové zkušenosti a je pevně rozhodnuta jich v budoucnu využít, až půjde po mateřské do práce. Zatím ale používá počítač hlavně k internetování a prohlížení obrázků, které se občas pokouší sama upravovat, ale zatím jí to ještě moc nejde.
Vomagi je prostě hlavně máma a počítač je pro ni jen přístroj, nic životně důležitého. Což ovšem neznamená, že ji nebaví.

Vomagi, trefil jsem se?

Plocha čtenářky Vomagi

plocha Vomagi

Dobrý den,

zasílám vám plochu počítače :)) Nejvíc se líbí našim dcerkám.

Pěkný den,
čtenářka vomagi


Dnes (pátek 30. října ´09) nám posílejte vyfocenou pracovní plochu vašeho počítače a my vám řekneme, jací jste!Jak na to, se dozvíte zde: Redakcezenain@gmail.com - náš dnešní mail!
Nejkrásnější plochu odměníme malým dárkem!

   
30.10.2009 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [3] ifulinkaa [*]

  Jakube,ty ses asi dneska rozhodl Míše fušovat do řemesla? jen ty vykládáš z obrazovek,kdežto ona z karet ;-)  škoda,že nestihnu poslat svoji,jelikož budu doma asi kolem 17.hod.bych se chtěla dovědět,co bych říkal,na ten můj brajgl na ploše:-)

  superkarma: 0 30.10.2009, 13:02:44
 2. avatar
  [2] Jakub D. Kočí [*]

  vomagi — #1 No jo, zmátly mě ty OpenOffice Sml16

  superkarma: 0 30.10.2009, 09:18:19
 3. [1] vomagi [*]

  Ahoj Jakube Sml16 téměř si se trefil. Akorát manžel toho umí ještě mín než já Sml30 Vzhledem k tomu,že jsem pracovala jako zdravotní sestra,tak počítač jsem nikdy moc nepotřebovala. Je to naše zábava Sml16 Přeji příjemný víkend Sml22

  1. na komentář reaguje Jakub D. Kočí — #2
  superkarma: 0 30.10.2009, 09:13:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme