Bulvár

Volné kalhotky

Mít volné kalhotky, to ještě nemusí být žádná tragedie. Ale volné kalhotky při předtančení jsou základem průšvihu. Přečtěte si příběh čtenářky Šárky...


Dobrý den,

rozhodla jsem se napsat Vám příběh, který se spodním prádlem souvisí.

Je to již téměř 16 let, kdy jsme na základní škole s naší třídní učitelkou nacvičovali country předtančení, které jsme předváděli v plesové sezóně na všech plesech v okolí. Nutno říci, že s poměrně velkým úspěchem. Ale aby nebylo všechno tak dokonalé, jednoho večera se stal následující příběh.

Jedna s vystupujících si doma zapomněla punčocháče. Tančili jsme tenkrát v sukních dlouhých asi do poloviny lýtek, takže to zase tak velmi nevadilo. Problém byl jinde. Mezi řečí se zmínila, že kromě tohoto jsou jí ještě nějak volnější kalhotky. Nevěnovali jsme tomu pozornost a předtančení začalo.

Z vystoupení ještě neuplynuly snad ani dvě minuty a najednou vidíme, že kamarádce při tanci sjely kalhotky až na kotníky. Musím říct, že ji až do dnes, když si to znovu představím, obdivuji. Sice zčervenala, ale nelenila, kalhotky vytáhla zpátky a v tanci pokračovala.

Jenže to ještě zdaleka nebyl konec jejího trápení. Celá tato situace se opakovala ještě mnohokrát, předtančení bylo poměrně dlouhé. Ona vydržela až do konce a muselo to být tehdy pro ni opravdu velmi těžké...

S pozdravem,
Šárka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne

Pište mi vy vaše historky se spodním prádlem, nemusí být s douškou erotiky - určitě se vám stalo třeba něco komického. Posílejte i fotky vašeho oblíbeného prádla. Diskutujte pod novinkami nad tím, jaké prádlo považujete za skvělé a jaké byste na sebe nikdy nevzala.

A chcete-li vyhrát, ale nemáte zrovna psací slinu, odpovězte na dnešní jednoduchou otázku!

VYHRÁT DNES MŮŽETE LUXUSNÍ CENY V CELKOVÉ HODNOTĚ 3.150 KORUN!

   
17.03.2010 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

  1. avatar
    [1] OlgaMarie [*]

    Kdyby byla starší, asi by je elegantně vykopla do publika. Je mi ale líto, co si musela prožít.Sml79

    superkarma: 0 17.03.2010, 15:38:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme