Magie

Volejte „věštkyni“ Janu Skálovou!


Trápí vás tíživá finanční situace? Šéf si na vás zasedl? Podezíráte svého muže z mimomanželských milostných pletek? Bojíte se operace? Snadná pomoc – zajděte si ke kartářce!

Vždyť přece i vaší kamarádce předpověděla do puntíku vše, co se jí později vyplnilo! Odhalila její neduhy i připomněla nepříjemné okolnosti z jejího života, na které by raději zapomněla, prozradila, co ji čeká…

Návštěvy různých astrologických poraden, numerologů, kartářek či léčitelů už dávno nejsou jen výsadou rozmařilé, bohémské smetánky. Dnes už snad neexistuje člověk, který by se na podobného „specialistu“ v životě neobrátil s přáním poznat budoucnost či dozvědět se víc o tom, co ho nejvíc trápí.

Přitom nemusíme chodit daleko. Karty. Taroty. Skleněná koule. Papír a tužka pro výpočet „vašeho“ čísla. V poslední době máme možnost dozvědět se budoucí rány či pohlazení osudu spolu s tazatelkami v pravidelném nočním vysílání televize Prima.

V pořadu Volejte věštce se střída čtveřice renomovaných věštkyň a kartářek, které vám prostřednictvím obrazovky poodhalí roušku tajemství vašeho života.

Jednou z žen, ke které se s prosbou o odpověď obrací během vysílání přibližně tři desítky tazatelů, je Jana Skálová.

Jak se z menší nenápadné blondýnky, která už pár let pomáhá svým dospělým synům s výchovou vnuků, stala věhlasná kartářka a léčitelka reiki? Na to jsme se jí zeptali osobně, když nám do redakce přišla prozradit, co nás čeká a nemine.

Paní Jana bývala původně dámskou krejčovou. Vyzkoušela si ale i profesi řidičky poštovní dodávky, pracovala jako plánovačka v ČKD Vysočany.

Přitom ovšem pilně studovala psychologii a příbuzné vědní obory. Strašně ji totiž zajímali lidé.

S kartami se rodačka ze Žiliny poprvé setkala, když byla ještě malá holka. „Jednou jsem si hrála v parku a našla celý paklík vykládacích karet. Každá karta měla svou legendu, a tak jsem je hned začala s dětmi testovat,“ vybavuje si své prapůvodní začátky Jana Skálová.

Se skutečným výkladem z karet přišla Jana do styku, když jí bylo sedmnáct. Tehdy podlehla zvědavosti a navštívila v pražských Kobylisích věhlasnou – i když bývalým režimem tutlanou – kartářku paní Halaburdovou-Míšovou.

„Ta mi hned v úvodu oznámila, že mám obdobné schopnosti jako ona a že bych se měla kartám věnovat důsledně,“ vzpomíná.

„Když se mi pak po letech do puntíku vyplnila její předpověď o zcela neplánovaném stěhování a později i o svatbě, pořádně to se mnou zacvičilo.“

Paní Halaburdová předpověděla Janě, že se přestěhuje poblíž, do Kobylis. To se ještě dalo pochopit. Když však mladičké dívce tvrdila, že bude mít nejprve syna, protože z už napevno dohodnutého termínu svatby sejde „z politických důvodů“, nevěřila a začala pochybovat.

„Pocházela jsem z obyčejné rodiny, kde nikdo neměl žádný politický škraloup, zrovna tak můj nastávající. Byla ale rok 1968 a přijely spřátelené armády. Z radnice nám přišel dopis, že se kvůli tomu všechny svatby dočasně ruší. Než se poměry urovnaly, narodil se mi první syn. Takže přece...“

Jana se začala u paní Halaburdové poctivě učit. „Nejprve jsem zvládla mariášové karty – ty také používám dodnes nejradši – pak jsem se od další kartářky, paní Broučkové, naučila ovládat žolíky a nakonec jsem propadla numerologii.“ 

Paní Skálová v sobě nakonec ještě objevila léčebné schopnosti a metodu reiki (léčebný systém vycházející z východních filosofií) dnes dokonce vyučuje na pozici mistra.

Práci ve fabrice pověsila na hřebík

Od 90. let se Jana Skálová začala věnovat kartám a výkladům profesionálně. „Mám tolik práce, že jsem musela opustit zaměstnání. Druhým rokem působím spolu s Ivanou Reginou Sádlovou, Martinou Boháčovou a Marcelou Košanovou na Primě. Už tři roky mám svou rubriku v rádiu Hey, a právě teď je v jednání pořad na rádiu Frekvence 1,“ vypočítává své veřejné pracovní aktivity Jana.

Jana Skálová ale není jen úspěšná kartářka. Léčí nemocné pomocí staré japonské metody reiki – předáváním životodárné energie.

„V Ostravě se mi například podařilo uzdravit malého – dnes šestiletého – Davida, který se narodil jen s polovinou srdce. Jeho handicap jsem rodičům předpověděla deset let před chlapcovým narozením. David není, a ani nikdy nebude zcela zdráv, ale pomocí reiki se jeho těžké postižení zlepšilo natolik, že může žít plnohodnotný život.“

Co ještě Jana předpověděla…

Kolegovi astrologovi a kartáři Václavu Pecharovi předpověděla pět let dopředu narození dvojčat – chlapců i s komplikacemi.

Paní z Českých Budějovic utekl pes, kterého zbožňovala. Karty prý jasně ukázaly uniformu a cestování se šťastným koncem. Ztraceného psíka paní po dvou týdnech přivedl policista. Prý naskočil do vlaku a odjel sám „na výlet“.

„Když jsem v roce 2002 pracovala v rádiu Prácheň, chtěl po mně ředitel stanice horoskop. Viděla jsem vodu v domě a dvojí stěhování. A odvádění zvířat. Všechno se splnilo. Když v srpnu voda brala písecké mosty, vytopila i fungl novou budovu rádia a my se stěhovali. Stěhoval se i ředitel a my mu pomáhali zachránit zvířata…“

Před pádem newyorkských „dvojčat“ 11. září 2001 pociťovala Jana podivné napětí. Karty jí ukazovaly pád jakýchsi „mostů“… „Ten den jsem přesně cítila nebezpečí ze vzduchu,“ říká Jana.

Janu Skálovou můžete kontaktovat na jejích stránkách: www.janaskalova.estranky.cz, e-mail: jankaskalova@seznam.cz

   
19.02.2009 - Astrologie - autor: Marie Šrámková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [50] domácí hospodyňka [*]

  Včera jsem vyslechla zkušenost jedné matky, která paní Skálovou vyhledala. Ta její zkušenost je natolik odstrašující a zarážející, že jsem musela informace o této kartářce vyhledat a předem všechny spokojené i nespokojené lidi varovat. Nehledejte u ní útěchu, může se Vám stát to, co mé známé. A sice, že se budete bát spoustu let o to nejcennější, o život svého dítěte.

  Paní Skálová se nejenže neumí chovat a dovolí si u věštění za 500,- Kč svačit, ale navíc bez skurpulí zcela neeticky a bezcitně sdělí matce, že její syn se v 28 letech zabije na motorce. Tak toto prosím pěkně není seriozní věštba..to je ortel, který si nesmí dovolit sdělit. I ona chybuje, hádá a využívá naivity lidí, kteří se ji svěří...a dle své nálady jim zkazí život ? Paní Skálová si udělala zlatý důl na naivitě lidí, stačí se empatickému človèku podívat na ni a vidí zlou energii, zatrpklost a faleš...jak se takový člověk stane mistrem reiki nechápu. Jen energii zneužívá ve finanční prospěch, styďte se, paní SkálováSml57

  superkarma: 0 28.12.2014, 21:06:36
 2. [49] maletinska [*]

  Dobrý den,

  Vážení píšete jak je dobrá paní Skálová..Bohužel jsem u ní také byla,a to se svou dcerou.Bylo to před rokem,také jí vyložila karty,jak bude slavná..jaká bude zpěvačka..atp má dcera uměla dost věcí co se týče věštění,karet,astrologie ale hledala někoho kdo ji pomůže,kdo ji vyloží a porozumí,s kým si o těchto věcech popovídat bylo jí 17 let.Paní Skálová jí slíbila,že za ní ještě přijde ,popovídá si,pomůže jí..dcera čekala...ale nedočkala se jen sliby a lži..nic se nesplnilo...žádné předpovědi,žádná návštěva pí.Skálové/měla to k mé dceři každý pátek cca 200m/..nepřišla,jen si za věštění nechala zaplatit...dcera jí věřila,ještě se s pí.Skálovou dohadovala o znameních,paní Skálova se hádala a nakonec se musela jít podívat do knihy a dceři dala za pravdu...prostě víc pro paní Skálovou znamená asi obnos který dostane,než lidský život.Dcera necelé tři měsíce po této návštěvě spáchala sebevraždu...Nechci nikoho nařknout ale pomoc vypadá asi jinak,..nebo ne..???Paní Skálová děkuji...Každý den se dívám na pořad Volejte Věštce a na pí. Skálovou..je mi líto lidí ,kterým neříká pravdu,v kartách je něco jiného..a něco jiného říká...dnes znám člověka,který karty umí..říká pravdu a vše co karty ukazují,nemá potřebu lhát,lidem pomáhá a před zlým varuje.Poznat tuto osobu dříve dcera by tu byla s námi.........

  ..Paní Skálova,dceru jsem nechala vysvětit v kostele a udělala pro ni i obřad   ,nemusíte si dělat starosti

  superkarma: 0 25.06.2010, 12:51:03
 3. avatar
  [48] Vivian [*]

  Sml28

  to se jinak komentovat nedá...

  superkarma: 0 09.04.2010, 22:46:02
 4. avatar
  [47] Avilo [*]

  Já koukám na Volejte věštci v televizi a je to celkem sranda. Někomu se trefí do všeho a někomu zase do ničehoSml80

  superkarma: 0 28.06.2009, 20:02:17
 5. avatar
  [46] Myškomedvídek [*]

  kartářky mě neberou,vyzvídají a pak vykládají

  superkarma: 0 22.04.2009, 11:26:30
 6. [45] ova9 [*]

  kartam bych tedy moc neverila/jedna pani povidala.../

  superkarma: 0 20.04.2009, 23:45:20
 7. [44] Permonice [*]

  poslouchám občas ten pořad na radiu Hey a paní Skálová mě přijde jako úplně nejhorší z těch dam, které tam radí, reaguje jako stará zkušená vědma,ale když jí poslouchám jak reaguje a střílí od boku tak se vždycky směju, ví, jak se ptát aby volající ještě jaksi přiblížil svou situaci a odpově´d je obecná, prostě takovou bych zvládla dát taky a to za 70 Kč za min, paráda

  superkarma: 0 22.02.2009, 15:35:52
 8. avatar
  [43] monca13 [*]

  tatulah: navazovala jsem na text "nekoho nepoprosi", ktery by logicky pokracoval ...O kontrolu chyb, soucasne jsem navazovala na text "popripade mu nezaplati ZA kontrolu chyb"
  Mohla jsem to napsat jednotlive, ale uz me bolela ruka.

  superkarma: 0 19.02.2009, 18:20:26
 9. [42] univerzální uklízečka [*]

  Meander: monca13: já to nerozklikla, mě odpudilo už to, že je to přes estranky a utvrdily jste mě v tom, že to ani rozklikávat nemám.

  Pokud někdo neumí česky, působí na mě jako vidlák a vidlákovi svoje zdraví do rukou nevložím a taktéž si od něj nenechám kecat do života.

  k 37. - Ty operace jsou takový nepodstatný detail, který můžeme klidně ignorovat. Jistěže se uzdravil díky energii reiki!

  superkarma: 0 19.02.2009, 18:11:04
 10. [41] tatulah [*]

  monca13: to o tam znamená co, asi si sedím na vedení

  superkarma: 0 19.02.2009, 17:49:21
 11. avatar
  [40] monca13 [*]

  Ted jsem si uvedomila - to (o) neni nejaky sprosty smajlik, ale o v zavorce.

  superkarma: 0 19.02.2009, 17:40:01
 12. avatar
  [39] monca13 [*]

  Rikina: Chapu, ze kazdy neni schopny se naucit ceskou gramatiku, ale nerozumim tomu, proc pred zverejnenim sveho webu nekoho nepoprosi, popripade mu nezaplati, (o) za kontrolu chyb.
  Asi ma vic sebevedomi nez ja, ackoliv mam vysokoskolske vzdelani humanitniho smeru - presneji knihovnictvi - informatiku (spis ve smyslu vyhledavani a poskytovani informaci nez v technickem smeru).

  superkarma: 0 19.02.2009, 17:37:53
 13. [38] Rikina [*]

  monca13: ježíšikriste panenko skákavá co vede někoho k tomu, že nabízí "mohu pomoci při problémech pracovních, milostných, zdravotních" a přitom sám není schopný gramotně napsat dva odstavce bez strašlivých hrubek? A lidi tomu jsou ochotni věřit a platit za bludy někým takovým šířené.

  superkarma: 0 19.02.2009, 17:06:58
 14. avatar
  [37] monca13 [*]

  „V Ostravě se mi například podařilo uzdravit malého – dnes šestiletého – Davida, který se narodil jen s polovinou srdce. Jeho handicap jsem rodičům předpověděla deset let před chlapcovým narozením. David není, a ani nikdy nebude zcela zdráv, ale pomocí reiki se jeho těžké postižení zlepšilo natolik, že může žít plnohodnotný život.“

  No jo, ale na svych strankach pise:
  Davídek podstoupil několik operací a já jsem mu pomáhala pomocí energie Reiki. Výsledky se brzy dostavily a Davídek se začal pomalu uzdravovat.

  superkarma: 0 19.02.2009, 16:59:12
 15. avatar
  [36] shb [*]

  cristy.crow: já taky znám normálně vypadající...asi vyjímky potvrzují pravidlo
  néé, nemůžu to tak bagatelizovat, ale je pravda, že jsem si taky všimla, že poslední dobou se vynořují podobné typky..

  superkarma: 0 19.02.2009, 16:54:17
 16. avatar
  [35] monca13 [*]

  cristy.crow: Mne vadi mnohem vic ty chyby, ja totiz hodnotim stranky predevsim podle informaci, ktere na nich najdu a napr. podle srozumitelnosti odkazu atd., samozrejme podle chyb - web je prece jen neco jineho nez preklep v diskusi, az potom hodnotim podle ruznych "hracicek", jako jsou obrazky, animace apod.
  I kdyz je pravda, ze v tomto pripade bych snad mela hodnotit radeji podle vzhledu stranek.

  superkarma: 0 19.02.2009, 16:53:12
 17. avatar
  [34] Meander [*]

  monca13: Nedík, já se tam byla po tvém upozornění podívat Hehehe, heslo "O mě :" mluví za vše.

  superkarma: 0 19.02.2009, 16:43:10
 18. avatar
  [33] cristy.crow [*]

  monca13: co chyby.. celé ty stránky vypadají příšerně.

  superkarma: 0 19.02.2009, 16:33:25
 19. avatar
  [32] cristy.crow [*]

  shb: S tím nemůžu úplně souhlasit. Znám kartářku, která je velmi půvabná, obléká se stylově a je výborná, co se výkladu týče.
  No ony právě hledí na image.. protože vypadají všechny stejně. Kdyby nehleděly, vypadala by každá jinak podivně.

  superkarma: 0 19.02.2009, 16:32:00

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [31] monca13 [*]

  univerzální uklízečka: Zarekla jsem se, ze tentokrat nenapisu a nenapisu a nenapisu, aby mne zase nekdo nepral, abych se posr... jako minule, vzhledem ke svemu postizeni mam s vymesovanim i tak dost problemu , ale kdyz jsem si letmo precetla par stranek pani Jany, neda mne to a i kdyz nechci kritizovat technickou uroven stranek, ktere si pise zrejme sama, i kdyz by jiste nemusela, klidne bych pani Jane nabidla korekturu, chybami se to tam jen hemzi, nechtela bych za to moc, treba 1.500 jako za horoskopy.

  superkarma: 0 19.02.2009, 16:19:04
 2. avatar
  [30] shb [*]

  ...přitom si myslím, že s dnešní chemií se dají udělat krásný blonďatý vlasy k nerozeznání od pravých- ale tyhle odbarvovací pokusy nepochopím...
  Meander: to jsem si myslela- že jsou to děti jejích dětí, a že se paní probrala až v kolbence a hurá zpět na stromy a vše znovu a líp a to zgruntu...ale jestli to tak není tak se jí i rovnou omlouvám- nechci ji urážet a hodnotit- neznám ji- reaguju na článek

  superkarma: 0 19.02.2009, 16:18:55
 3. avatar
  [29] Meander [*]

  shb: Já nepochopila, jestli jsou to vnuci těch synů nebo koho teda

  superkarma: 0 19.02.2009, 16:15:36
 4. avatar
  [28] shb [*]

  cristy.crow: jsou to jiné hodnoty...myslím to, že tolik nehledí na image, o toch "blond" vlasech nemluvím, to je úlet u každý u který to vidím
  a jinak většinou když je někomu něco dáno- je mu taky někde ubráno

  superkarma: 0 19.02.2009, 16:15:06
 5. avatar
  [27] shb [*]

  meander: vychovávat vnuky nevychovaných dětí...

  superkarma: 0 19.02.2009, 16:12:48
 6. avatar
  [26] cristy.crow [*]

  Ale tak dobře. Já nechci posuzovat jen podle vzhledu a oblékání. Možná je vážně dobrá. Spíš mě zajímá, proč skoro všechny vypadaj tak nějak.. levně.

  superkarma: 0 19.02.2009, 16:06:17
 7. avatar
  [25] Ch.Z. Kochanská [*]

  Rockové rádio Hey denně poslouchám, ale tuhle paní jsem tam nezaznamenala. Asi se tam vyskytuje v noci.

  superkarma: 0 19.02.2009, 15:55:51
 8. [24] univerzální uklízečka [*]

  Od někoho, kdo si není schopen zaplatit a vytvořit vlastní doménu, místo toho využívá estranky a prostičký mail na seznamu, bych si fakt nechala něco radit Pominu-li k tomu fakt, že vypadá jako by utekla z cikrusové maringotky a snaží se tvrdit, že neexistující energií reiki vyléčila chybějící polovinu srdce....

  superkarma: 0 19.02.2009, 15:33:13
 9. avatar
  [23] Meander [*]

  shb: Čemu?

  superkarma: 0 19.02.2009, 14:35:57
 10. avatar
  [22] átéčko [*]

  tyrkys: Děti s takovám srdcem se rodí. Mají jen jednu komoru a jednu předsíň. Rybí srdíčko. Jednu holčičku jsem znala

  superkarma: 0 19.02.2009, 14:19:16
 11. avatar
  [21] shb [*]

  Meander13: tomu se říká špatné svědomí...

  superkarma: 0 19.02.2009, 14:18:38
 12. avatar
  [20] gerda [*]

  někdo holt vykládá voloviny, někdo zase karty...

  superkarma: 0 19.02.2009, 14:17:13
 13. avatar
  [19] dajdada [*]

  paní neznám, rádio Hey taky ne, ale než dělat ve fabrice , tak bych asi taky radši vykládala karty

  superkarma: 0 19.02.2009, 14:13:44
 14. avatar
  [18] Meander [*]

  tyrkys: To je taky dobrá legrace

  superkarma: 0 19.02.2009, 13:42:56
 15. avatar
  [17] tyrkys [*]

  Meander: Mě zase zaujala ta polovina srdce.

  superkarma: 0 19.02.2009, 13:35:07
 16. avatar
  [16] gerda [*]

  cristy.crow: to je image. Na poutích zas měly papouška a planety.

  superkarma: 0 19.02.2009, 13:27:41
 17. avatar
  [15] gerda [*]

  Meander: to víš, že jsou to její vnuci, zkrátka jim hlídá děcka, no. Je univerzální. Aspoň ví, kde je hledat, když se jí ztratí.

  superkarma: 0 19.02.2009, 13:23:48
 18. avatar
  [14] átéčko [*]

  také jsem pociťovala 11.9. divné pnutí. Asi se odbarvím na blond. Začnu věštit. Něco, kurňa, vyjít musí, no ne?

  superkarma: 0 19.02.2009, 13:14:50
 19. avatar
  [13] Meander [*]

  "pár let pomáhá svým dospělým synům s výchovou vnuků"
  Může mi někdo tuto větu přeložit do srozumitelštiny?

  superkarma: 0 19.02.2009, 13:14:37
 20. avatar
  [12] Aja [*]

  Ta umělohnotná židle je fakt drsná...

  superkarma: 0 19.02.2009, 13:10:31
 21. avatar
  [11] Lilinka [*]

  superkarma: 0 19.02.2009, 13:04:44
 22. avatar
  [10] ToraToraTora [*]

  Jednou jsem nemohla spát a viděla jsem Volejte věštce a zrovna tuto paní. Působilo to na mě jako, když si chcete zajít do hotelu na prima večeři a místo toho se ocitnete v závodní jídelně ČKD.
  Možná je dobrá, ale ten pořad jí moc nepřidá

  superkarma: 0 19.02.2009, 12:38:46
 23. avatar
  [9] Meander [*]

  tyrkys: Asi aby byly hezké

  superkarma: 0 19.02.2009, 11:34:34
 24. avatar
  [7] cristy.crow [*]

  Proč většina kartářek, co jsem zatím viděla (kromě jedné), vypadá jakoby zrovna zběhla od kolotočářů ? Hromada šperků, dlouhé barevné nehty, obarvené hlavy, nevkusné oblečení. Ve své podstatě je to jedno, protože jde o kvalitu služeb, které nabízejí. Ale je to takový divný jev.

  superkarma: 0 19.02.2009, 11:25:18
 25. [6] tatulah [*]

  to je buď BEBE, nebo nějaký to tajemno, nebo Čáková...

  superkarma: 0 19.02.2009, 11:19:53
 26. avatar
  [5] tyrkys [*]

  Proč mají ty "věštkyně" tak šílený pokusy o blond vlasy? Jedna vypadá děsivěji než druhá.

  superkarma: 0 19.02.2009, 11:07:35
 27. [4] Leidy [*]

  o téhle paní jsem ještě neslyšela. asi si naladím rádio kde vysílá a poslechnu si ji.

  superkarma: 0 19.02.2009, 09:56:52
 28. avatar
  [3] misa.35 [*]

  Mám naladěné rádio Hey a musím uznat, že když mluví paní Jana tak je pro mě velmi přesvědčivá a z daných "věštkyň" ta nejlepší ..a navíc je s ní i po drátech velká sranda

  superkarma: 0 19.02.2009, 07:37:02
 29. avatar
  [2] paníliška [*]

  No tak já třeba u žádné kartářky nebyla a znám spoustu takových lidí. Ale jinak mám pocit, že se s nima snad roztrhl pytel nebo co.

  superkarma: 0 19.02.2009, 06:06:14
 30. avatar
  [1] Dante Alighieri [*]

  Další z profesionálek, které mám já co závidět! Má můj obdiv.

  superkarma: 0 19.02.2009, 00:16:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme