Bulvár

Volejte Lucii!

 

Koncert k výročí Konta BARIÉRY proběhne v úterý 28. října od 21.00 hodin v Praze a bude v přímém přenosu odvysílán na ČT1. Konto BARIÉRY je stěžejním projektem Nadace Charty 77 a za dobu svého působení rozdělilo více než 180 milionů korun a podpořilo tisíce projektů, na které neměl stát dostatečné prostředky.

„Téma večera vychází z našeho reklamního spotu, ve kterém se handicapovaný chlapec na vozíčku líčí a maskuje jako klaun, aby upozornil na zoufalou potřebu pomoci. Jeho pomocníkem v tomto úsilí je červený klaunský nos,“ vysvětluje Božena Jirků, ředitelka Konta BARIÉRY. V průběhu večera, kdy koncert poběží v přímém přenosu ČT1, budou diváci moci zdravotně postižené podpořit hned dvěma způsoby. Jednou z možností bude zavolat na telefonní číslo večera a poslat svůj příspěvek na účet Konta BARIÉRY, druhou formou příspěvku budou dárcovské SMS.

Hlavním průvodcem charitativního koncertu bude Lucie Bílá, oficiální patronka Konta BARIÉRY. Na pódiu přivítá hosty jako Petra Hapku, Jiřího Korna, Martu Kubišovou a další. Řadu známých osobností, které se rozhodli podpořit Konto BARIÉRY, ještě posílí například Eva Holubová nebo Jiří Lábus. Ti se budou během celého večera střídat u telefonu, aby zachytili volání lidí a zaznamenali každý příspěvek zaslaný ve prospěch Konta BARIÉRY.

Následujících 10 dní budou mít lidé další možnost podpořit Konto BARIÉRY zakoupením symbolu charitativního večera – červeného klaunského nosu – prostřednictvím internetových obchodů Bontonland.cz, Mall.cz nebo Neoluxor.cz. Nos bude prodáván za symbolickou cenu 30 Kč.

Zdroj: Eva Książczak, Nadace Charty 77, Konto BARIÉRY

CHCETE PODPOŘIT KONTO BARIÉRY?


Trvalým příkazem
Číslo účtu: 17 111 444/5500

DMS
Prostřednictvím dárcovské SMS ve tvaru DMS KONTOBARIERY na číslo 87777. Cena jedné SMS je 30 korun, příjemce Vaší pomoci obdrží 27 Kč.

 

   
21.10.2008 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

  1. avatar
    [1] átéčko [*]

    Tohle podpořím

    superkarma: 0 21.10.2008, 13:15:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme