Zdraví

Volcano Health Club


Volcano Health Club nabízí unikátní přístup k tréninku, limitované členství a speciální Wellness SystémTM, který dlouhodobě monitoruje výsledky cvičení.

Volcano Health Club je zcela novým, netradičním projektem pro zdraví a krásu a v Česku se stal naprosto ojedinělým. Kromě široké palety špičkových služeb v oblasti fitness, spa a wellness nabízí Volcano Health Club jako první klub v ČR inovativní technologii KinesisTM. Svá pravidelná kondiční cvičení mohou členové klubu provádět přímo v lůně přírodní rezervace, tedy doslova na čerstvém vzduchu. Moderní a současně příjemný design, který je umocněn přítomností denního světla, dělají z Volcano Health Club neopakovatelné a inspirující prostředí pro zdraví a krásu. O skutečný komfort a pohodlí se postará osobní přístup profesionálního týmu a limitovaný počet členů. Komfort v podobě dětského koutku s dozorem a výukou angličtiny, bezplatné soukromé parkoviště se dokonale postará o bezstarostnost návštěvníků.

„Naše služby jsou ušité na míru klientům. Chceme je doslova hýčkat a zahrnout komplexní péčí. Stabilně vysoký standard nabízených služeb garantuje také zkušený a certifikovaný personál,“ dodávají autoři projektu Thomas Kavka a Petr Šíp.

555 – limitovaný počet členství – komfort zaručen!

Volcano Health Club je ideálním místem pro načerpání potřebné energie, obnovení vnitřní rovnováhy a zušlechtění těla. Chcete se stát se členem klubu? Počet je omezen na 555 stálých členů. Jen tak může být zaručen individuální přístup a špičkový servis, který je dle autorů projektu na prvním místě v péči o klienty Volcano Health Club.

Zájemci o členství mají nyní šanci využít speciální nabídky určené pro předprodej, případě se zaregistrovat pro zkušební vstup do klubu.

Luxusní spa a welness nabídne kromě prvotřídní kosmetické péče, kadeřnických služeb, masáží, páry, sauny, tepidaria a infrasauny také možnost využití peelingové lázně Hamam, solné oxygen terapie a privátních spa prostorů zaručujících maximální soukromí.

Wellness Systém klíč – kontrolujte svoje pokroky i trenéra

Speciální elektronický Wellness SystémTM umožňuje každému klientovi cvičit bezpečně a zároveň sledovat všechny údaje, vyhodnotit výkon a měřit hodnoty denního cvičení. Každý trénink je uložen na Wellness Systém klíči a tím vzniká unikátní možnost sledovat pokroky a sledovat efektivnost cvičení. Díky Wellness Systému je také možné např. pouštět video se cviky pro speciální partie. Na Wellness Systém klíč může i trenér vkládat údaje a tréninky. Wellness Systém klíč také vyhodnocuje trénink a doporučení trenéra. Při používání Wellness Systém klíče se klient stává součástí celosvětové sítě s více než 12 miliony uživateli.KinesisTM   revoluční technologie unikátního cvičení na čtyřech modulech

KinesisTM Kinesis znamená řecky volný pohyb. Kinesis nabízí možnost komplexního cvičení na čtyřech speciálních modulech; Alpha – cvičení tlakem dopředu, Beta – cvičení tlakem, Gamma – cvičení přítahem, Delta – cvičení dolních končetin. KinesisTM simuluje přirozený pohyb a umožňuje 200 základních jednotlivých cviků, které v dalších mnoha variacích přináší nekonečné množství pohybů. Díky různorodým pohybům nedochází ke stereotypnímu a nudnému tréninku. Cvičení na KinesisTM výrazně zlepšuje výkon při sportech jako je tenis, golf, squash, běh a plavání. KinesisTM zároveň také zlepšuje kondici a výsledky v pilates a józe.

Komplexnost služeb nabízí přítomnost restaurace nebo pak letní terasa pro příjemné posezení. Součástí komplexu bude také hotelová část s kongresovou místností i pro individuální využití. Nové sportovně-relaxační centrum má velmi strategickou polohu – pouhých sedm minut jízdy autem od obchodního centra Nový Smíchov, deset minut od ruzyňského letiště, a přitom obklopené uklidňující zelení přírodní rezervace Prokopského a Dálejského údolí.

„Naším cílem je nabízet komplexní servis zákazníkům pro příjemné strávení času a relaxaci. Náš komplex nabízí maximální péči v health clubu, spa a restauraci právě proto, aby se u nás dobře cítily také rodiny s dětmi,“ upřesňují Thomas Kavka a Petr Šíp.

Více potřebných informací a detailů naleznete na internetových stránkách:

www.volcanohealthclub.cz

 

   
18.03.2009 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] tyrkys [*]

  Jo a tohle je taky dobrý "Provoz Volcano Complexu se naplno rozjede 25. listopadu, proto je právě nyní vhodná doba stát se členem klubu."

  superkarma: 0 18.03.2009, 00:52:30
 2. avatar
  [3] tyrkys [*]

  Suzanne: vypadá to jako novodobá mučírna.

  superkarma: 0 18.03.2009, 00:51:44
 3. avatar
  [2] Suzanne [*]

  tyrkys: zrovna to samé sem jdu napsat

  superkarma: 0 18.03.2009, 00:47:53
 4. avatar
  [1] tyrkys [*]

  Na té první fotce je CO?

  superkarma: 0 18.03.2009, 00:38:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme