Svůj blog pojmenoval trefně Dvojtáta, jelikož mají s manželkou Kateřinou už dvě děti a slovo navíc obsahuje i jméno Vojta. Eliška letos oslavila čtvrté narozeniny a malý Matyáš se narodil 20. září. Vojtěcha otcovství tak pohltilo, že se rozhodl se ze svých zážitků vypisovat na blog a jelikož je známý pro svůj smysl pro humor, jsou to opravdu zábavné historky. Podívejte se samy na dvojtata.8u.cz.

dvojtata

Foto: Facebook Vojtěch Bernatský

„Jedeme nakoupit a v rádiu hraje písnička od skupiny O5 a Radeček – Vloupám se do tvojí mysli, zjistím, že sám jsem… Když dohraje, ozve se za mnou z dětské sedačky zpěv nebo spíš pokus o něj – Dloubám se, ve svém nose ráda dloubám se … A ještě ve svých čtyřech letech předvede ta dotyčná dokonalou vizuální prezentaci návštěvy holubího domu. Jmenuje se Eliška a evidentně je to moje dcera.

Je mi 41 let a 129 dnů a cítím se výborně. Více než 21 let pracuji v jedné firmě a stále si plním svůj dětský sen. Jsem televizní moderátor. Klasika – s blížícím se prvním mužským přechodem si asi potřebuju dokázat, že ještě nejsem na odpis, takže jsem začal běhat. Rok jsem teď držel z hecu bezlepkovou dietu. Na druhou stranu, zaplať pánbůh, přestávám řešit, jestli mi dneska vypadlo 80 nebo 95 vlasů. Sbírám náramkové hodinky a hraju si na vinaře. Tedy spíš na jednoho z nejlepších someliérů minimálně ve střední Evropě. Jo a za dva měsíce budu dvojnásobným tátou.

Tati, jak se říká té nevlastní mamince? Macecha. Aha, takže Pavel (přítel mojí maminky) je tvůj Ježibab? Vždycky v posteli před spaním z ní padají ty největší perly. Je něco málo po deváté a Eliška usíná. Začíná velmi pohodová, závěrečná část dne. Dám si skleničku skvělého Sauvignonu od německého vinaře s, pro Čechy tak oblíbeným, jménem Zimmermann a tutově usnu na gauči u jednoho z těch amerických detektivních seriálů, který neoslní, ale ani neuškodí…“

dvojtata.8u.cz

Reklama