Novinky

Vojta Dyk na střeše auta

Režisérka Alice Nellis zahájila druhou polovinu natáčení nového českého filmu Andělé, který vzniká  podle románu Andělé všedního dne spisovatele  Michala Viewegha. První část natáčení strávili herci ve výškách. Tvrdý herecký chlebíček.

Na place se po dvoutýdenní pauze znovu sešli všichni čtyři andělé s tvářemi Vojtěcha Dyka, Mariána Labudy, Vladimíra Javorského a Elišky Křenkové.

Herci i štáb doufají, že druhá část bude méně dobrodružná, než ta první. V úvodní polovině se totiž čtveřice andělů nejednou ocitla v úctyhodných výškách. 
Na střeše sportovní haly Folimanka, na kraji železničního viaduktu, na pilíři Nuselského mostu a ve výšce 80 metrů nad zemí na střeše hotelu Corinthia.
Tam všude dovedla režisérka Alice Nellis své anděly, aby natočila přesně ty záběry, které pro film potřebuje.

viadukt

nusel

Vojta Dyk se dokonce pohyboval na střeše auta.

vojta

Pilíř Nuselského mostu je běžnou cestou nedostupný, museli jsme na něj herce a štáb dopravit zespoda plošinou. Natáčeli jsme odhadem ve výšce 25 metrů ve velmi otevřeném prostoru,“ přibližuje producent Rudolf Biermann
„Teď už herce trápit nebudu, čekají nás hlavně scény v interiérech,“ směje se Alice Nellis.

alice

Natáčení Andělů začalo 26. srpna, na přelomu září a října čekala na filmaře zhruba dvoutýdenní přestávka. Scénář připravil přímo Michal Viewegh, jehož kniha Andělé všedního dne  vyšla v roce 2007.

Anděly produkuje společnost InFilm, koproducentem je Česká televize, do kin je uvede distribuční společnost Bontonfilm. Máme se na co těšit.

poskytnuté fotografie: Bontonfilm

tisková zpráva

   
14.10.2013 - Redakční novinky - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

  1. avatar
    [1] enka1 [*]

    Tak to má Dyk asi plný diář. Náhodou jsem se dostala do komparsu při natáčení Svěrákových nové pohádky Tři bratři, také koncem srpna, no ať se jim všem daří a vydržíSml16

    superkarma: 0 14.10.2013, 09:24:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme