Vztahy

Vodolepka není zvíře

Když jsem poprvé slyšela slovo vodolepka, myslela jsem si, že je to nějaký druh hmyzu nebo nějaké exotické zvíře. Pak jsem si ale klikla na webové stránky naší čtenářky buny a zjistila jsem, že vodolepky jsou úžasné barevné věcičky, díky kterým si vaše děti ještě více zamilují koupání. Po pravdě, můj dvouletý synovec má vodolepky v koupelně taky, jen jsem si myslela, že to jsou zkrátka jen nějaká gumová zvířátka. :-) Synovec je narozen ve znamení Vodnáře a i když živel náležející tomuto znamení je vzduch, Christian by nejradši trávil celý den ve vaně nebo v bazénu. Máte doma také vodomilné dítko? Tak pro něj zkuste na Ženě-in.cz vodolepky vyhrát.
Co to vlastně vodolepky jsou? Barevné obrázky o síle 8mm z měkké pěnové hmoty, které se na hladkou plochu připevní jen tím, že se navlhčí. Pokud nevíte, kde je koupit, můžete navštívit internetový obchůdek na stránkách naší čtenářky buny. Buny alias Petra prodává dva druhy vodolepek v balení po patnácti kusech: za A - zvířátka, stromky a sluníčka, za B - vodní zvířátka. Balení A obsahuje kačenku, kočičku, kytičku, krokodýla, ježka, slona, pejska, veverku, stromeček, ptáčka, motýla, medvídka, zajíce, měsíc a sluníčko. V balení B najdete želvu, rybu, lachtana, velrybu, delfína, mořského koníka, žábu, velerybu, rybu, chobotnici, rybu, tučňáka, kraba, panáčka a želvu. Za jeden balíček vodolepek zaplatíte 159 korun včetně DPH + poštovné dle sazebníku české pošty. Ale také se s buny můžete domluvit na osobním odběru.
Na stránkách najdete kromě internetového vodolepkového obchůdku také deníček malého Marečka, bazar pro maminky, diskusi a spoustu zajímavých odkazů, například co se kde na netu dá objednat zadarmo.

Soutěž o vodolepky probíhá v rubrice Hrajte a vyhrajte.
   
11.02.2003 - Láska a vztahy - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Simba [*]

  Jé, ty jsou pěkné. Jen já je v koupělně mít nemůžu, chodí si tam hrát naše kočky, ty by vodolepkám asi daly.

  superkarma: 0 04.12.2003, 19:30:31
 2. avatar
  [5] aninas [*]

  Ja mam doma akorat velkou rybu

  superkarma: 0 17.02.2003, 05:43:14
 3. avatar
  [4] buny [*]

  Lora: To asi budou ty tenké, ne? Tady ty naše jsou 8mm tlusté a zatím Marek žádnou nezničil. Kamarádka má ty tenké a už jich mají polovinu...

  superkarma: 0 12.02.2003, 12:14:57
 4. avatar
  [2] Elostris [*]

  Sháněly jsme je kamarádce, které se narodilo mimi, ale zrovna byly vyprodané. Je to hezká věcička...a vodnářek jsem taky, ovšem již odrostlý...

  superkarma: 0 11.02.2003, 11:00:48
 5. avatar
  [1] bobatko [*]

  Já sice nejsem až tak malý vodnářek, ale vodolepky bych chtěla, to já můžu

  superkarma: 0 11.02.2003, 10:23:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme