Krásný den.Napíšu něco z klenotnice našeho syna, když mu byly 3 roky. Nikdy nezapomenu na mikulášskou besídku, která se odehrála v mateřské škole. Všechny děti se na mikuláše moc těšily. A pak to přišlo, zazvonil zvonek a vznešenou chůzi vchází mikuláš.
V ruce držel  krásný vánoční stromeček, ozdobeny cukrovím, koulemi a světýlky. Náš Peťulka do naprostého ticha vykřikl: "Dívej mami mikuláš má koule." Samozřejmě myslel ty na stromečku. Celý sál brečel smíchy, dokonce i mikuláš s koulemi burácel s ostatními
Ořezanej tatínek
Když jsem byla těhotná, dělala jsem si výbavičku pro nové miminko a Péťu jsem vzala sebou. Manžel byl v nemocnici po operaci žlučníku. Petříček vešel do textilu, krásně nahlas pozdravil a říká : Dej mi 3 košilky pro miminko, náš tatínek v nemocnici a ořezanej!" Prodavačky se válely pod pultem a já na něm.
Ríncezna
Tento příběh je z doby, kdy na vánoce se banány, pomeranče a ořechy, platily zlatem.
V naší zelenině kdysi prodávala velice nesympatická prodavačka, byla zároveň i vedoucí.

V životě mám asi dost smůlu, ale tady jsem měla již 2x štěstí, tak doufám, že jsem si to nevybrala do konce života.

Taková silná přebarvená blonýna,  vypadala jak stará indianka.

Byly vánoce a Peťulu jsem si vzala sebou do zeleniny. Vešel do prodejny a zasněně říká:" Ty máš krásné vlasy, ty jsi jak rincezna." Paní vedoucí se naparovala jak pávice, jenom se významně rozhlédla po celé prodejně, kde stála velikánská fronta. Poprvé v životě se usmívala. Od té doby jsme frontu banány a mandarinky, nikdy nestáli. Vždycky chodil Péťa přímo do skladu za svojí rinceznou.
Měsíčky
Jednou se ve své školičce Petřík omluvil, že nemůže cvičit, protože dostal měsíčky. Očividně netušil o co se vlastně jedná, s ledovým klidem opakoval, co slýchal doma. Smály se učitelky , bavila se celá rodina. Byla jsem pozvána na kobereček do školky. Paní učitelka se dusila smíchy, když mi oznámila, že syn má měsíčky. Jestli to o něm vím?
Vodfon

Reklama