Co říká manžel na naše společné nakupování. S manželkou to ještě jde. V mozku naladí alfa vlny - nevnímá, jen kývá a tlačí a tlačí a tlačí! Ale pokud je s námi dcera, má tlak 210/150 tep 150. Každý kus zboží je prý vložen do vozíků 5x a 6x vrácen, uličkami  stále tam a zpět...........  

Já bych ho nejraději nechala hrát si v dětském koutku!

Můj muž společné nakupování z duše nenávidí. Když se zastavím u regálu se zbožím a chci přečíst expiraci, začne se nudit a prudit.Nepochopí jak můžu řešit datum spotřeby, když jemu jsou všechna čísla ukradena! Takové blbosti on neřeší. Klidně konzumuje potraviny  s prošlou zárukou  a zeleného vzhledu!  Kdyby se mě radší zeptal jak má věci v košíku poskládat, aspoň by se nenudil. Ale tuhle reakci bych nemusela  přežít.

Jak nakupuje můj muž. 

Přijedeme společně  autem před Tesco. Já řeknu běž koupit kmínový chléb. Vypálí z auta a rychlým krokem proběhne obchodem. Dorazí k regálům a vezme první bochník kmínového chleba, co mu padne pod ruku. Sřihne to nejkratší cestou k pokladně, zaplatí a za 5minut znovu sedí v autě, na cestě domů.

Když nakupuju ja.

Přijedeme před Tesco. Jdu koupit bochník kmínového chleba. Vystoupím z auta, vstoupím do obchodu. Muž čeká a čeká a já nepřicházím..... Vystoupí z auta, zapalí si cigaretu. Dokouří ji, zasedne zpátky. Podívá se na hodinky. Co se děje? Kde je tak dlouho, ptá se sám sebe. Uběhne 45minut, vynořím se z Tesca a rychlým krokem peláším k autu. Kde jsi byla půl dne?

 Probíhá dlouhý vyšetřovací proces.

A proto své mužské miláčky nechávejte při nákupech radši doma,  nemuselo by být volné místo v herním koutku!

Vodfon

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Asi bych chodila na nákupy sama :) Měla bych nervy, že má nervy...

  • Kdo u vás v rodině chodí na nákupy?
  • Kdo tahá tašky plné jídla?
  • Jezdíte na velké nákupy?
  • Na jak dlouho jste schopni nakoupit?
  • Platíte jídlo vy, nebo partner?
  • Hádáte se při nakupování?
  • Co předvánoční nákupy, jak to zvládáte?

Pište na redakce@zena-in.cz,

předmět: nákupy

Příspěvky, které do redakční pošty přijdou, budeme zveřejňovat, jeden z příspěvků bude oceněn. Čtenářka, jejíž příspěvek vybereme, se bude moci těšit na (nejen) nákupní tašku a hydratační péči proti kruhům pod očima Garnier Caffeine Roll-On - hydratace a krycí korektor v jednom.

Tak pište, těším se na vaše příspěvky a doufám, že se pobavíme!

taška a roll on

Reklama