Krásný den. Myslím, že žiju, velice zdravě. Chodím spát sice v noci, ale spím velice dobře. Můj úbor na spaní, není kromě letního, vůbec sexi. Je mi stále zima, spím v hrubých ponožkách. Papuče které nosím, pro doma, by se daly nazvat lyže.Jedny sahají, až po kolena. Mám hodně druhů, podle ročního období.

Jsem velký milovník jídla. Když se ráno probudím, a třeba i v 5 hodin, mám ukrutánský hlad! Nejprve piju actimel, až potom snídám. Většinou domácí, žitný chleba,  z mé pekárny s hodně zrníčky. Na něj med, sýr, či pomazánku. K tomu piju meltu a mám ranní obřad za sebou.  Na svačinku nízkotučný jogurt se semínky. Tak začínám můj  den. (kvůli slinivce, musím konzumovat, všechno lait)

Mám štěstí, že při mé dietě, ani nejde ztloustnout.Jinak, bych se při svém apetitu, fakt neunesla. Nemám žádnou kondičku, tak aspoň,půl hodiny denně šlapu na steppru a cvičím. Je to, ale strašná nuda. Zábavnější, jsou procházky s pejsky, ale na ty nemám vždy volné ruce. Mám hafany čtyři.

Černou kávu a zákusek, bohužel nesmím. Ale piju meltu, nebo špaldovou kávu a k tomu si upeču, něco dietního. V zásobě mám, vždycky piškotky, tak pejskům ujídám.  Ty  jejich vyďěšené pohledy, když jdu do jejich skřínky. Nemůžou pochopit, že máme společné mlsky.

Pro dlouhé, nezapomnětlivé stáří, piju ženšen, pupečník nebo ginkgo bilobu. Míchám se zeleným čajem. Cukr používám jen třtinový, bílý nesmím. Často si osladím život medem, ale domácím. V jedné soutěži, jsem vyhrála zázračný ELIXÍR, na omlazení pleti. Radši to s užíváním, moc nepřeháním, ať neběhám za chvili v plenkách. Zázračný, je zazračný!

Vodfon

Dobře děláte, školky praskají ve švech :-)

Tématem na dnešek je recept na zdravý život. Jaký je ten váš? Pište na

redakce@zena-in.cz

lupa

Reklama