Krásný den. Vzpomínám  jak jsem si  kdysi před svou první schůzkou se svým partnerem  dlouho kreslila obličej.. Hodinový pobyt ve vaně, půlhodinka strávená výběrem oblečení a další čas strávený u zrcadla byl na každodenním programu a to vše jen kvůli toho abych se mu líbila..

Pokud jste se  svým partnerem již delší dobu, případně spolu bydlíte, určitě mi dáte za pravdu že snaha vypadat před tím druhým co nejlépe,pomalu ale jistě upadá. Kalhoty se rázem mění na vytahané tepláky, skvěle padnoucí tričko za otrhané, týden nošené. Na to mají  hlavně muži velký talent. Postupem času k tomuto stadiu  dospějí téměř všechny vztahy.

Ženy ve vytahaných teplákách,  s kapající  pleťovou maskou a natáčkách ve vlasech, sex-appeal fakt nemají. Toho se snažím vyvarovat.

Samozřejmě nesmím zapomenot na muže. Vytahané tepláky a ponožky vytažené až k bradě taky nejsou moc sexy!

Ten můj si s oblečením na doma starosti nedělá.Slipy má na spaní jako pyžamo i jako domácí úbor na denní provoz a to celoročně. Je to vlastně 2 v 1. Pyžamo jsem mu koupila jedinkrát a naposledy. Nechytlo se! I v největších mrazech spí a  chodí ve slipech.

Jsem hodně zimomřivá, takže  doma nosím celoročně teplé ponožky a v zimě chlupaté papučky až pod kolena! Já jim říkám lyže. Na doma nosím sportovní úbor, nebo elastické tepláky spousty barev a tričko. Doma  musím mít pohodlí. Na televizi večer koukám ve froté župánku, ten mám ve všech barvách. Ty dostávám k vánocům.

Vodfon

Text nebyl redakcí upraven.

Manžel bude otužilec. Na jednu stranu smekám, že to zvládá. Na stranu druhou... Oblékne se aspoň, když přijde návštěva? :)

A co nosíte doma vy? Tohle je téma pro dnešní den. Pište na adresu

redakce@zena-in.cz

 

Reklama