Domácnost

Vodafone zařazuje do nabídky chytré hodinky Samsung Gear S

Vodafone do své produktové nabídky zařazuje nejnovější chytré hodinky od společnosti Samsung. Model Samsung Gear S nabízí integrovaný slot pro nanoSIM a podporuje technologie GPS, Wi-Fi nebo Bluetooth. S připojením na internet od Vodafonu lze hodinky získat za zvýhodněnou cenu 4 777 Kč.

Hodinky

Vodafone prodává aktuální model chytrých hodinek Samsung za standardní cenu 9 577 Kč. Svým zákazníkům je nabídne za výhodných 4 777Kč při dvouletém využívání rychlého internetu v tarifu Red LTE s měsíční splátkou 200 Kč, přičemž SIM kartu obdrží zákazník zdarma. Zájemci budou mít možnost si produkt vyzkoušet na níže uvedených prodejnách v Praze a v Brně.

Praha Nový Smíchov II.
Praha Tesco Letňany
Praha Chodov
Brno Vaňkova
Praha Jugoslávská
Praha Václavské nám.
Praha Národní

Chytré hodinky Samsung Gear S umějí po spárování s telefonem Samsung samy volat, odesílat textové zprávy nebo také navigovat. Z Obchodu Play lze zdarma stáhnout i jednoduchý webový prohlížeč Opera Mini, díky kterému lze využívat rychlého mobilního internetu i prostřednictvím dotykového displeje hodinek.

Zařízení přehledně zobrazuje veškeré notifikace, a tak není nutné neustále sahat po mobilním telefonu. Hodinky Samsung Gear S jsou vhodné i pro vyznavače zdravého životního stylu, přesně totiž měří tepovou frekvenci a nechybí jim ani krokoměr. Užitečné monitorovací funkce a luxusní design z nich dělají špičkového asistenta pro zvyšování fyzické kondice a jsou skvělým dárkem pro všechny, kteří se v novém roce chtějí začít pořádně hýbat.

 

   
08.12.2014 - Technika - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] Danka05 [*]

    Taky mě přijdou hodinky na telefonování zbytečný na co mam teda ten mobil….Jen vyhozeny prachy ale zas aspon mají vědci co tvořit :D

    superkarma: 0 23.02.2015, 18:36:49
  2. [1] Lukaško [*]

    Já jsem si prozatím udělal radost tímto kouskem http://www.1obchod.com/products/hodinky-se-skrytou-mikro-kamerou-hd/. Telefonovat se z nich sice nedá ale od čeho mam mobil… :D

    superkarma: 0 20.02.2015, 21:58:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme