Bulvár

Vodafone představuje Tarif pro dítě zdarma

Vodafone navazuje na Red tarify a představuje nabídku zaměřenou na děti. Balíček s názvem „Tarif pro dítě zdarma“ může svému dítěti pořídit každý rodič, který používá tarif Red, Red se vším všudy, nebo Red Premium se smlouvou. Pokud tuto nabídku rodiče pořídí do konce října, získá dítě zadarmo neomezené volání a SMS do sítě Vodafone a 20 MB dat. Vodafone také dlouhodobě podporuje bezpečnost dětí při používání mobilních telefonů.

Tarif

„Chceme rodičům ukázat, že se nemusí bát pořídit svým dětem mobil ani v nižším věku. Důležité je, aby byli dobře informováni o tom, k čemu jejich potomek mobil používá. Mobil může také pomoci vést děti k zodpovědnosti. Proto jsme se rozhodli nabídnout tarif pro děti už od šesti let,“říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky ve Vodafonu.

„Jak již bylo řečeno, mobil rovná se zodpovědnost. A to zodpovědnost dítěte i rodiče. Dítě je zapotřebí ’vybavit’ nejen po technické stránce, ale i znalostmi pravidel fungování reálného světa a být mu vždy k dispozici v případě neobvyklé situace. Pouhá instalace bezpečnostního software či nějakého rodičovského zámku zdaleka nestačí,“ dodává Tomáš Přibyl, bezpečnostní specialista.

Tarif pro dítě zdarma:

Tarif může svému dítěti pořídit každý rodič, který používá tarif Red, Red se vším všudy, nebo Red Premium se smlouvou (platí i pro tarif Neomezené volání do všech sítí za 691 Kč). Pořídit ho lze dětem od 6 do 12 let včetně. Každý rodič, který splňuje tyto podmínky, může pořídit tarif pro jedno dítě. Jedná se o promo nabídku, v této podobě si ji zákazníci mohou pořídit do konce října.

Na nabídku Tarif pro dítě zdarma poběží od 16. září kampaň v TV, tisku, na internetu a venkovních nosičích. Doprovodí ji také speciální stránka www.vodafone.cz/ditezdarma, na které rodiče najdou informace například o tom, jak zabezpečit dítěti mobil.

Vodafone dlouhodobě podporuje bezpečné používání mobilního telefonu. Rodiče mohou svým dětem aktivovat tzv. FlexiStrop, bezpečný limit na útraty. Kromě toho Vodafone podpořil také vznik několika prospěšných aplikací, jako je například Vodafone Safety Net, bezplatná aplikace pro Android, která umožňuje bezpečné nastavení chytrého telefonu pro děti.

Tarif Red do sítě pro studenty:

Vodafone také nově nabídne studentům tarif Red do sítě o 100 korun levněji, tedy za cenu 399 korun.

Nabídka je k dispozici pro děti a studenty od 6 do 26 let včetně. V případě, že je dítě mladší než 18 let, bude tarif veden na zákonného zástupce. Platí se smlouvou na 2 roky. Více informací o nabídce naleznou zájemci na www.vodafone.cz/student

Obě nabídky si zákazníci mohou pořídit od 12. září.

   
17.09.2013 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Milllius [*]

  Já to na nich fakt ocenuju že ti prostě ten net nezamrazej ale jen sniži rychlost. Jak řikam využivam to když si chci zjistit spoje nebo něco rychle vyhled na netu a na to to prostě stači. Horši to je s tim volanim semnou začinam přemyšlet že pujdu do jedno z těch tarifu :D

  superkarma: 0 26.07.2015, 22:04:53
 2. [4] Klarušee [*]

  Tak tarify vedou dva. Jeden se menuje bez hranic. Tam máš neomezené volné volání a SMS do všech sítí + 1 GB rychlého LTE internetu a je to za 699 měsíčně. Druhej se jmenuje Standart a tam máš 100 volných minut a 100 sms a 200 mb lte netu a to je za 349 za měsic.

  superkarma: 0 26.07.2015, 22:04:10
 3. [3] Lukaško [*]

  A mají i třeba paušal? Ja hodně ale opravdu hodně telefonuju nejen s kamarady ale i s klienty a hodil by se mi nějaký paušal za dobrou cenu nejlepe i s netem.

  superkarma: 0 18.07.2015, 20:20:46
 4. [2] Danka05 [*]

  Jsem studentka a přešel jsem k operátoru mobil.cz spokojen, volaní 2,20 sms 1,90. Internet mam na 90% wifi a když potřebuju něco rychle najit tak ten jejich mi bohatě stačí, jasny není to na koukaní videa ale tak to si projedu právě na te wifi

  superkarma: 0 03.07.2015, 08:15:49
 5. [1] karolina78 [*]

  Pro dospělé je zase výhodné volat s telesticou. Nastavila jsem si tam tarif přímo na míru. Mám volné minuty, které využívám s mým přítelem, když mi odjede za prací, je to báječné.

  superkarma: 0 29.04.2014, 11:46:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme