Reklama

vodafone

Chcete letos poslat zprávu s vánočním přáním opravdu všem svým kamarádům i příbuzným? Chcete se jim pochlubit, jak skvěle vypadá váš vánoční stromeček, jak se vám letos povedlo linecké nebo kde nakoupit ty nelepší vánoční dárky? S dárkem od Vodafonu vás to nebude stát ani korunu!

vodafoneVodafone totiž letos naděluje všem bez rozdílu operátora zdarma 500 SMS či MMS. Stačí se zaregistrovat na internetové stránce www.vodafonepark.cz. Dárek tak dostane opravdu každý Čech, který vlastní alespoň jednu SIM kartu, ať už je zákazníkem Vodafonu či konkurence.

Volné SMS či MMS můžete na Vodafone parku čerpat libovolně a navíc můžete využít řadu dalších praktických služeb. Mezi ně patří například možnost odeslat zprávy na více čísel najednou nebo odesílání zpráv odložit tak, aby příjemcům dorazily přesně podle vašich představ, i když vy třeba tou dobou u počítače vůbec nebudete. Užitečný je také archiv kontaktů, které můžete na Vodafone parku sladit se svým telefonem.

Kromě toho myslí Vodafone letos o Vánocích i na ty, kteří dlouho touží po chytrém telefonu s dotykovým displejem a po internetu v mobilu. Vodafone srazil jejich ceny tak, aby si je mohl pořídit opravdu každý!