Poslední dobou čteme, že voda z vodovodu je lepší než ta balená. A všímám si, že mnoho známých z okolí se k ní opravdu vrací. Jako důvody uvádějí, že je levnější, nemusí se tahat s objemnými balíky a je opravdu dobrá – stačí do ní kápnout sirup, ale i samotná chutná skvěle.


Teď ale američtí vědci bijí na poplach. Při pití vody z vodovodu rostou prsa. Ale neradujte se, dámy, že vy, které chcete zvětšit svůj horní objem, se hned vrhnete k vodovodním kohoutkům. Tato skutečnost se totiž týká mužů. Ano, ta prsa rostou opravdu mužům.

Kdo je na vině? Ženská hormonální antikoncepce. Obsahuje estrogeny. Ty ženy v moči vylučují do odpadu, a pokud máte prasklé potrubí, hned je na malér zaděláno! Čističky si totiž si totiž s těmito hormony nedovedou poradit. Estrogeny jsou prostě nesmrtelné a přežívají všechny očistné procesy. A tak se zpětně dostávají v pitné vodě k mužům.

P.S.: Estrogeny neškodí jen mužům, ale i rybám, snižují jejich plodnost až o 50 procent. Navíc mohou změnit u nedospělých samců pohlaví na samičí...Ale já bych to neviděla zas tak černě, je známo, že některé akvarijní ryby (třeba živorodé mečovky) dokážou měnit pohlaví ze samičího na samčí. Že by na to měla vliv voda z vodovodu?

Pijete vodu z vodovodu?
A co váš partner?
Nepozorujete na něm nějaké fyzické změny?
A co na to na ryby?
Mlčí...


Reklama