První čtenářský příspěvek k dnešnímu tématu dorazil od Indry1. Jak se osvěžuje v dusnu a vedru - její tip je voda, aplikovaná v podstatě jakýmkoli způsobem...

I když za oknem (alespoň u nás v kancelářích v centru Prahy) je zamračené počasí, tématem je dnes letní osvěžování. První tip zaslala čtenářka Indra1.

Co vás v létě nejlépe osvěží?

Když má člověk volno tak je to jednoduché - minimálně vlažná sprcha, když ne rovnou bazén a v něm lehátko. Vedle bazénu stolek se slunečníkem a na stolku chlazené pití.
Je to úžasná představa. Letos dost nereálná.
Ale co dělat když jste v práci, uzavřený prostor, někde i bez otevíratelných oken? Ne všude klimatizace, a pokud ano, tak špatně fungující. Kdo dělá v kanceláři či v obchodních centrech ví, o čem mluvím - píšu.
Mě vždy aspoň na chvilku pomáhá vložit ruce pod proud studené vody, nejlépe zápěstím nahoru. Studená voda ochladí krev proudící v žilách a člověku je hned trochu lépe.
A pokud na sobě nemáte make-up ve vysoké vrstvě či ne zrovna voděodolný, tak opláchnutý obličej studenou vodou také udělá své.
A do třetice - mám vždy po ruce balíček vlhkých ubrousků. Já používám ubrousky vhodné pro kojence. Jsou i na citlivou pleť. Hezky voní a na setření potu v zátylku, na krku či v dekoltu jsou nejlepší.
Tohle jsou mé skromné, ale osvědčené a vyzkoušené rady.
Všem, co ještě čekají na svou dovolenou, přeji horké sluneční dny a těm co ji mají už za sebou krásné pracovní ovzduší.

To vám přeje,
Indira1

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou

Téma dne 10. srpna 2011: Co vás v létě nejlépe osvěží?

Posílejte mi své příběhy, úvahy, tipy a postřehy na téma:

  • Co vás v létě nejlépe osvěží?

Zasílat můžete i vaše originální fotografie, doplněné nějakým vtipným krátkým popiskem. Váš text a´t je dlouhý alespoň jako tento odstavec, abyste měla šanci na uveřejnění. Z uveřejněných příspěvků totiž vybereme jeden, jehož autorka (nebo autor) od nás získá exkluzivní osvěžující dárek, totiž nový dárkový kosmetický balíček Fa NutriSkin.

Příspěvky posílejte na redakční e-mail (viz níže) nejpozději do středy 10. srpna 2011, 15.00 hodin.

fa

Reklama