Zdraví

Voda může ochránit před nevolností z horka

evianNevolnosti, motání hlavy, potíže s tlakem, úžeh, úpal nebo dokonce až kolaps – tyto obtíže jsou stinnou stránkou léta. K tomu, abyste se komplikacím, které vedra přinášejí, vyhnula, však stačí tak málo.

Jako nejvhodnější prevenci odborníci jednohlasně doporučují dostatečný příjem tekutin. Za normálních okolností byste denně měla vypít dva litry tekutin, u dětí o něco méně. V letní sezoně se doporučuje alespoň dvojnásobek.

Obyčejná voda tvoří 40–70 % tělesné váhy každého člověka. Dokonce se podílí na 65–75 % váhy svalů a tvoří zhruba polovinu procent váhy tělesného tuku. Ale vlivem počasí, tělesných aktivit, trávení, vylučování a dokonce i dýchání z těla tato voda odchází. Abychom náš organismus zachovali zdravý, svěží a silný, je třeba tuto životodárnou tekutinu neustále doplňovat.

Pokud přijdete z dlouhé procházky domů a během dvou minut vypijete celý litr vody, je to špatně. Tekutiny byste měla doplňovat rovnoměrně v průběhu celého dne. Snažte se pít v pravidelných intervalech vždy po 150 ml vody, což odpovídá zhruba jedné skleničce. Vyvarujte se alkoholických nápojů, kofeinu, mléka a slazených nápojů. Žádoucí jsou naopak nápoje neslazené (např. ovocné čaje) a především pak vody. Část přijatých tekutin by měla patřit i vodám minerálním, zbytek je možné doplnit obyčejnou pitnou vodou.

Když vodu, tak kvalitní

Protože jste to, co pijete, pijte jen to nejlepší. Nechte každý den obnovit své tělo nejčistší vodou pocházející z pradávných výšin francouzských Alp.

Evian je nesycená pramenitá voda z horských oblastí, vzdálených od měst a všeho znečištění. Když ve francouzských Alpách spadnou dešťové a sněhové srážky, trvá jim patnáct let, než se promění v minerální vodu!

evianVoda pomalu prosakuje vrstvami zemin a hornin až do hlubin země, kde je chráněna před jakýmkoliv znečištěním. Cestou je filtrována, čištěna a zároveň obohacována o řadu minerálů. Výsledkem je dokonale čistá voda Evian s jedinečně vyváženou kombinací minerálů!

Stejně jako se voda sama očišťuje při průsaku horninami, očišťuje voda Evian náš organismus! Tato pramenitá evianvoda neobsahuje žádné kalorie ani kysličník uhličitý či jiné přísady. Je tak dokonalým prostředkem, jak vyplavit z našeho organismu škodliviny - pomáhá nám udržet jak zdraví, tak krásnou pleť a postavu!

Čistá, jemná a neutrální chuť vody Evian z ní činí vhodný nápoj k snídani, po tréninku, při řízení, při odpočinku, při práci - zkrátka vždy a všude, když potřebujete doplnit tekutiny!

Voda Evian je návratem k panenské přírodě, k její čistotě, kráse a zdraví.

Díky vyváženému složení minerálů je vhodná pro každodenní pití.

Naprosto si vás získá svou chutí, v níž se odráží alpská čistota a dokonalá rovnováha minerálů. Neperlivá voda Evian je značkou č. 1 mezi přírodními minerálními vodami po celém světě. Je to voda doporučena světovými šéfkuchaři a sommeliéry ke skvělému stolování. Evian nikdy nezestárne, neboť prostřednictvím inovace a kreativity Evian neustále pečuje o svého mladistvého ducha. Evian zaručuje maximální ochranu, protože zůstává naprosto nedotčena člověkem až do okamžiku, kdy ji nesete k ústům.

Více se o Evianu dozvíte ZDE.

   
18.08.2009 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] lacetka [*]

  chápu, že Francouzi jsou gurmáni..., ale mně se po téhle vodě chtělo zvracet... Sml22

  superkarma: 0 19.08.2009, 08:50:39
 2. avatar
  [5] Altamora [*]

  Na tom odkazu jsem se jaksi nedozvěděla to, co považuji za nejdůležitější - chemické složení této vody. U minerálky to považuji za hodně důležité. Nebo to není minerálka a kecaj.

  superkarma: 0 18.08.2009, 21:44:04
 3. [4] FAXÍK [*]

  super reklama na vodu Evian Sml67

  superkarma: 0 18.08.2009, 18:25:37
 4. avatar
  [3] átéčko [*]

  Taky piju kohoutkovou, ale filtrovanou

  superkarma: 0 18.08.2009, 17:57:42
 5. avatar
  [2] ifulinkaa [*]

  bylo mi divné,že píšou o vodce,ale pak jsem zjistila,že neumím číst!

  kohoutkovka je levnější,nemusím se trápit taháním se těžkých kil ;-)

  superkarma: 0 18.08.2009, 14:45:37
 6. avatar
  [1] LadyZa [*]

  Určitě je to nejlepší voda na světě, ale ani tohle mě nepřinutí, abych si ji kupovala. V televizním programu jsem se dívala na hodnocení kvality vody, která je dodávána do obchodní sítě. Nejlíp z toho vyšla voda z kohoutku (v Praze) a vzhledem k tomu, že třídíme odpad a PET láhve nesnáším, tak jsme u toho kohoutku, ze kterého se dá vyrobit všelicos k pití zůstali.Sml15

  superkarma: 0 18.08.2009, 12:34:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme