Čtenářka átéčko se před osmi měsíci stala babičkou a těší se, že s vnoučkem bude pomáhat. Její vnouček ji nabíjí energií. Je moc krásný, že?

Váš vnouček je moc roztomilý, milá átéčko, nedivím se, že je Vám s ním dobře. A jemu určitě s Vámi. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Babičky mně nepomáhaly, když byly děti malé, ani když byly větší. Bylo mi to líto, protože sama jsem měla úžasnou babičku, stařenku, ke které jsem se těšila vždy úplně nejvíc.

Ale teď jsem babičkou já! Vnouček je sice ještě malý, bylo mu osm měsíců, ale už mě pozná a směje se na mě, utíká za mnou po čtyřech. A já se těším, že jeho rodičům s ním budu pomáhat. A budu šťastná, když se mnou bude rád trávit čas.

prek

Možná z toho budeme těžit oba. Už teď zjišťuji, že mě jeho přítomnost opravdu nabíjí energií!

átéčko

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Jak vám pomáhá babička?

  • Bydlí babička s vámi nebo nedaleko vás?
  • A pomáhá vám?
  • Pokud ano, s čím nejvíc?
  • Obešli byste se bez ní?
  • Nebo vám víc pomáhá děda?

babiNapište mi, budu se těšit! Jedna z vás získá úžasnou knížku Babičko, vyprávěj, kam se dají vpisovat babiččiny vzpomínky.

A ještě tu mám speciální dárek pro druhou z vás - dvě vstupenky v hodnotě 249 Kč na příjemný večer: Vánoční posezení s Halinou Pawlovskou, které se koná 8. prosince v 18 hodin v kině Lucerna (vstupenky budou k vyzvednutí na jméno v pokladně Lucerny půl hodiny před pořadem). To zní dobře, ne?

Na vaše příspěvky čekám do dnešních 14.30 hodin na adrese redakce@zena-in.cz, heslo je BABIČKA. Hezký den!

babi

Reklama