O svých trampotáchs první podrsenkou nám napsala čtenářka s nickem Stará Blažková

Dobrý den všem, podprsenku jsem začala nosit asi v patnácti. Ani ne tak z důvodu, že bych si při vybíhání schodů ve škole mohla nafackovat (dodnes není čím), ale spíš proto, abych pod tričkem nevypadala jako tranzistorové rádio, na kterém si každý může naladit ultrakrátké vlny. Najednou jsem měla neodbytný pocit, že mi teď už definitivně skončilo dětství.

Když jsem ji měla tenkrát na sobě poprvé, vnímala jsem ji na svém těle jako parazita, a strašně jsem se bála, aby to na mně nikdo nepoznal. Při tom svým ošívání, hrbení a dělání naprosto lhostejných ksichtů jsem musela ale vypadat asi hrozně nenápadně. Byla taková umělá, rádoby krajková, stará - snad ještě prvorepubliková, a strašně škrtila a kousala.

V průběhu času jsem v rámci úsporných opatření musela vzít zavděk vším, co mi odkázaly buď maminčiny kolegyně z práce, nebo co poslali naši kapitalističtí přátelé po jejich dětech ze Západního Německa. A že to občas byly kusy!

Dnes už si prádlo pečlivě vybírám a dbám, aby perfektně sedělo. Pryč jsou ty časy, kdy jsem nakupovala u bambusáků, aby se mi pak podprda po praní rozdrolila apod.

Mateřské období jsem prožila docela důstojně, kdy jsem se na veřejnosti ukazovala s pěkně napěchovaným výstřihem, který jsem schválně ještě podpořila "pušapkou", abych si zadarmo naplno užila pocitu, za který jiní draze platí.

Jó, první, na co ženám koukám, jsou prsa. V tomhle jsem se pochlapila. Ale líbí se mi, když má žena hezký dekolt a všechno zůstává na svém místě. Jsem presvědčená, že vhodnou podprsenkou se dá dosáhnout mnohého. Někdy by mě klepla pepka, když vidím, kam všude se na ženském těle prsa mohou podít.

Na svá prsa si nestěžuju, i když mě občas přepadne pocit, že povzbudit by potřebovala, ale vždycky si říkám: "Co když jednou nebude co jíst a bude bída, koho bude zajímat, že mám umělý kozy?"

Hezký den přeje Stará Blažková

To jste napsala moc hezky

Reklama