Bulvár

Vltavínská kapsička

Pavlína Wolfová dnes patří mezi známé tváře televizní publicistiky. Natáčí kontroverzní reportáže pro pořad Na vlastní oči a působí jako moderátorka publicistického talk show Áčka, kde pravidelně zpovídá své hosty. Díky těmto pořadům se stala Nováckou hvězdou. Některá témata, která ji zajímají, zažívá i na „vlastní kůži“ – např. převlečená za pouliční lehkou děvu se vrhá do temných ulic se skrytou kamerou v zádech.


Pavlína Wolfová se narodila v prosinci 1971 ve znamení kozoroha. Je dítětem známých rodičů – Pavlíny Filipovské a zpěváka Petra Spáleného. Studovala fakultu socálních věd, pracovala jako elév (začátečník) v Lidových novinách, její práce v televizi začala v domácím zpravodajství ČT. Z domácí zpravodajky se později stala zpravodajkou zahraniční – působila na Sovensku. V roce 1996 nastoupila do Novy do týmu, který vytvářel pořad Na vlastní oči.


Při své práci na Slovensku se seznámila s novinářem Karolem Wolfem a byla z toho láska jako trám. Jejich vztah trval šest let, mezitím se vzali a manželství trvalo tři roky. Letos v lednu se Pavlína rozvedla.
Pavlína není jen známá svou prací, ale je přímo opředená aférami, které vytváří bulvární tisk. Pamatujete si přece, jak se šířila fáma o tom, že Zlata Adamovská, manželka Radka Johna, donesla na recepci Novy sbalené kufry Johnovi kvůli údajnému milostnému poměru s Wolfovou? A záhadní muži, kteří Pavlíně Wolfové údajně usilovali o život? Pokud to zrovna nebyl Radek John, byl jejím „zaručeným“ milencem její kolega Martin Veselovský. A to už bulvár věrně popisoval jejich žhavé pohledy, které říkaly všechno na nějakém nepodstatném večírku. Zlatým hřebem a rájem pro další výkřikové tituly byl její vztah se zpěvákem Danem Hůlkou a její rozvod s manželem. Když se s Danem rozešli, věděli to všichni i v té nejzapadlejší vesnici. Ale tak už to mezi známými lidmi chodí.


Co soudí o svých aférách sama Pavlína? „Každý si myslí, že jsem „drsná“ žena, ale ono to tak není. Musím přiznat, že mě tyhle články dost ničí. Nebaví mě číst, jestli jsem dost zoufalá nebo málo zoufalá. Osobní život v poslední době nemám v pohodě a myslím, že to by nepřidalo nikomu, komu není dobře. Můj nejhorší zážitek z poslední doby je, že když jsem vystoupila na letišti s hokejisty, potom co jsme v Rusku natáčeli Oči, zazvonil mi po půl hodině mobil s otázkou, v jaké náruči kterého hokejisty jsem si léčila mindráky z rozchodu s Hůlkou.“


Jaká Pavlína opravdu je? Co jí přináší práce, kterou dělá? Co je pravdy na jejích aférách? Může si za ně sama? Jak to doopravdy bylo? Jakou má novou lásku? Zajímá vás to? Zeptejte se jí! Odpoví vám on-line ve čtvrtek ve 12.00!
Otázky jí můžete pokládat už teď!
   
23.05.2000 - Společnost - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] terezalah [*]

  Neměla jsem jí ráda , ale postupem času mi přijde sympatická

  superkarma: 0 11.06.2013, 12:05:28
 2. avatar
  [3] hubajda [*]

  Andula — #2 presne tak ja bych slavna byt nechtela

  superkarma: 0 20.09.2012, 18:41:38
 3. avatar
  [2] Andula [*]

  Když bulvár si dost vymýšlí, stačí být známý a už je člověk na mušce.

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 06.12.2003, 16:41:49
 4. avatar
  [1] Ťapina [*]

  V Áčku jsem ji hrozně nesnášela.

  superkarma: 0 05.12.2003, 10:09:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme