Před pár dny jsem měla svátek. Dostala jsem nějaká ta blahopřání a taky pár dárků. Jeden byl opravdu moc hezký. Byla to taková malá, úhledně zabalená krabička. Když jsem ji celá nedočkavá rozbalila a otevřela, vyndala jsem z ní kovová pouta. Takový dárek jsem si už dlouho přála! Sotva jsem je vzala do rukou, okamžitě se mě zmocnilo vzrušení. Nemohla jsem přestat si s nimi hrát. Pořád jsem je v rukou obracela, zkoušela je zacvaknout na jedno zápěstí a otevřít je klíčkem, a byla jsem čím dál vzrušenější. Jen jsem se nemohla zbavit dojmu, že to nejsou úplně ta pravá kovová pouta, připadalo mi, že jsou nějaká slabá, že vypadají jako hračka pro děti. Ta představa okamžitě zchladila mé vzrušení. Navíc zazvonil mobil. Volala Aneta, má nejlepší kamarádka a také občasná milenka, jestli bych s ní nešla nakupovat. Nadšeně jsem souhlasila. Strčila jsem pouta zpět do krabičky, jen tak ledabyle je hodila do skříně a už jsem pospíchala za Anetou.

Vrátila jsem se pozdě večer a na pouta jsem si už ani nevzpomněla. Byla jsem tak utahaná, že jsem okamžitě usnula. Konečně je zas víkend a já mám dostatek času a klidu na vzrušující hrátky se svým tělem.
Otvírám skříň, chvíli v ní šátrám, a pak vytahuji tu malou krabičku s kovovými pouty. Dech se mi zrychluje, kalhotky vlhnou vzrušením, když si představím, jak ty náramky za chvíli znehybní mé ruce. Pokládám je na stolek vedle postele a přidávám k nim ještě pár dřevěných kolíčků na prádlo, provaz, dva řemeny a mé dva oblíbené vibrátory, jeden velký a druhý menší. Celá rozechvělá se pomalu svlékám, až jsem úplně nahá. Zálibně si prohlížím své pěkné hebké tělo a při tom po něm přejíždím rukama. Mezi prsty žmoulám tuhnoucí bradavky a pak sjíždím prsty ke své jeskyňce. Polaskám nalévající se poštěváček a na zkoušku opatrně nořím ukazovák dovnitř. Jde to hladce. Spokojeně se pousměji, vytahuji prstík ven a s přivřenýma očima z něj slízávám svou šťávičku. Jsem připravená.

Natahuji se ke stolečku a beru z něj malý vibrátor. Celým mým tělem probíhá mocná vlna vzrušení, když si jeho umělou špičku přikládám na vchod do své vlhké jeskyňky a pozvolna jím vnikám dovnitř. Ráda bych si jím svou vyholenou jeskyňku projížděla až k orgasmu, ale na to je ale ještě příliš brzy! Několikrát ji jím projíždím a pak ho zas, mokrý od šťáv, vytahuji ven. Klekám si na postel, předkláním se a vystrkuji tak zadeček vzhůru. Jednou rukou si roztahuji půlky od sebe co nejvíce to jde, druhou rukou nasazuji mokrý vibrátor na tmavou dírku a tlačím na něj. Hmmm… slastně zavrním, když překoná odpor svěrače a začne mizet v horkém zadečku. Tlačím ho tam tak dlouho, dokud z něj nekouká jen jeho zakončení s regulátorem vibrací. Lehám si na záda na postel. Doširoka roztahuji nohy a beru velký vibrátor. Nedá mi to a musím ho několikrát olíznout, než s ním zamířím mezi své nohy. Jeskyňka už je tak vlhká, že mi šťávička z ní teče i po stehnech. Pár vteřin jím přejíždím mezi rozvíjejícími se růžovoučkými pysky, pak jím zamířím k pootevřenému vchodu a… Áááách! Zasténám rozkoší, když si ho začnu tlačit dovnitř, stále dál a dál, až na samé dno mé jeskyňky. Přidržuji ho uvnitř a spokojeně vrtím zadečkem. Ten pocit naplnění obou dírek je neskutečně báječný! Na okamžik mě znova přepadá myšlenka na orgasmus. „Ne, ještě ne!“ přikazuji sama sobě v duchu a pokračuji ve svém plánu, který mi na konci zcela určitě přinese neskutečnou rozkoš.

Zapínám oba vibrátory na nejmenší možné vibrace a znovu si oblékám kalhotky vlhké od mé mízy, které jsem před chvílí sundala. Natahuji je co nejvýše to jde. Jsou celkem těsné, takže když jsou konečně na místě, spolehlivě dokáží ty dva vibrátory udržet uvnitř mých dírek. Pro jistotu si ale ještě uvazuji provázkové kalhotky. Překládám provaz napůl, omotávám ho kolem pasu a protahuji volné konce mezi půlkami zadečku až ke kundičce. V místě poštěváčku na nich dělám uzel, napínám je, až se trochu bolestivě zařezávají, a uvazuji je k provazu kolem pasu. Rychle pospíchám s dalším „zdobením“ svého těla, abych si už konečně mohla v klidu vychutnávat tu rozkoš. Řemeny si svazuji k sobě nohy v místě těsně nad kotníky a koleny. Každý pohyb vyvolává vlnu bolestné rozkoše v mém rozkroku, jak se provaz zařezává ještě silněji do citlivých částí mého těla, jak uzel tlačí a tře nalitý poštěváček. Mezi prsty silně mnu bradavky, až mi z úst unikne další sten rozkoše. V tu chvíli na ně připínám kolíčky. Konečně přichází na řadu to, nač jsem se tak těšila!

Vyndávám z krabičky pouta. Zacvakávám si je kolem levého zápěstí a pak na chvíli zaváhám. Teprve teď si uvědomuji, že jsem vlastně ještě vůbec nevyzkoušela, jestli budu schopná je pak odemknout. V hlavě se mi vybavují scény z různých filmů, kde si vězňové sami otevírají klíčkem pouta na rukou. Podléhám přesvědčení, že když to dokážou oni, tak já určitě taky, a navíc tyhle pouta, co mám já, přece nejsou ta pravá, je to jen hračka, ty se dají určitě vždy nějak otevřít! Abych umocnila pocit své bezmoci, zavazuji si oči šátkem, který se náhodou válí na stolku. Dávám si ruce za záda a teprve tam zacvakávám pouta i kolem pravého zápěstí. Už není cesty zpátky. Ležím na posteli a užívám si ty pocity ovládající mé tělo. Vibrátory slabě vrní uvnitř mých dírek, stisk kolíčků na bradavkách jako by stále sílil a já se na posteli vrtím, snažíc se ty neblahé pocity z mých bradavek zmírnit. Tím se ale kolíčky rozhoupávají a vyvolávají další příval tupé bolesti. Navíc se při každém pohybu pohne provaz mezi mýma nohama, zatlačí silně na vibrátory a uzel doslova rozdírá můj poštěváček. Šílím z těch pocitů. Je to tak neskutečně intenzivní, tak úžasně vzrušující. Hlavou se mi honí myšlenky, jak příště ještě víc umocnit můj pocit bezmoci, jak si užít ještě větší rozkoš. Přemýšlím o tom, jak si pořídím roubík, abych nemohla vydávat žádné zvuky, jak si podvážu prsa, jak si dám obojek na krk… Ty představy ještě zvyšují mé vzrušení. Vrtím se na posteli jak zběsilá, snažíc se všechny ty pocity co nejvíce zintenzivnit, přivést si orgasmus. Ale vibrátory stále v neměnném pomalém tempu vrní a já, ač neskutečně velmi vzrušená, stále nemohu dosáhnout orgasmu. Je to tak frustrující, ale zároveň tak neskutečně báječné. „Příště musím ty vibrátory dát na větší rychlost!“ říkám si v duchu a nahlas při tom vzdychám slastí a zrychleně dýchám. Jasně vnímám, jak má míza vytékající z jeskyňky doslova prosakuje skrz kalhotky a odkapává na postel. Spoutanýma rukama chytám za zády provaz vedoucí mezi mýma nohama a divoce za něj tahám. „Příště si ty ruce musím nějak uvázat výš k tělu, abych za něj nemohla tahat!“ napadá mě hned další vylepšení mé bezmoci. Jak tahám za provaz, tak uzel na něm silně dře můj poštěváček a já se rychle blížím k vytouženému orgasmu. Můj dech se zrychluje, mé steny rozkoše jsou čím dál intenzivnější, má rozkoš dosahuje nadoblačných výšin. Zakusuji se do polštáře a divoce sebou zmítám na posteli. Přichází vytoužený orgasmus. Mé tělo se celé třese, svaly se napínají a zas povolují, potím se a dech mi skoro nestačí. Chce se mi tu rozkoš vykřičet do celého světa.

Chvilku trvá než se z toho neskutečně krásného orgasmu vzpamatovávám. K mému velkému úžasu ale stále pociťuji silné vzrušení. Cítím, že potřebuji prožít ještě jeden vrchol. Už ale nechci být bezmocná, chci si do ruky vzít ty vibrátory a pěkně si jimi obě dírky projet! Najednou si uvědomuji, že mám zavázané oči. „Jak teď najdu klíčky od pout!“ Zmocňujeme se mě panika. Divoce pohazuji hlavou ze strany na stranu, smýkám hlavou po posteli sem a tam, až se mi konečně po několika minutách daří šátek z očí stáhnout. Úlevně si vydechnu. Otáčím hlavu ke stolku u postele, kde leží klíčky od pout. Ještě chvilku sbírám síly a pak se pokouším dostat se k těm klíčkům. Celkem snadno se mi daří se na posteli posadit. Pak už to jde hůř. Kolébavými pohyby se pomalinku posunuji po posteli co nejblíže ke stolku. Každý pohyb je pro mne utrpením. Provaz se zařezává do po orgasmu neskutečně citlivých pysků a poštěváčku, kolíčky se pohupují tak moc, až mám pocit, že mi snad utrhnou bradavky. Jsem u stolku a tak natahuji ruce spoutané za zády a snažím se do prstů uchopit klíčky. Daří se mi to celkem snadno. Co nejpohodlněji se usazuji na posteli a začínám se pokoušet otevřít pouta. Snažím se dát ruce co nejvíc na bok těla a hlavu otočit tím směrem, abych na to alespoň trochu viděla. Docela se mi to daří, trochu mi ve výhledu ale překážejí má prsa. Do pravé ruky beru klíček a snažím se ho dostat do otvoru v poutech na levém zápěstí. Ohýbám zápěstí, co to jde, prsty se ze všech sil snažím dostat ten klíček do té malé dírky, ale stále bez úspěchu. Když už mám pocit, že by se to mohlo podařit, když už je klíček na okraji té proklaté dírky a zbývá už jen ho zatlačit dovnitř, vyklouzává mi z prstů a padá na postel.

Marných pokusů přibývá a mě z toho začíná děsně bolet za krkem, ruce už také skoro necítím a do prstů mě začínají brát křeče. Pozvolna propadám beznaději, a ta se mění v paniku. Škubu zápěstími ve snaze přetrhnout ta pouta. „Je to přece jen hračka, musí povolit!“ utěšuji se a vší silou se snažím tahem od sebe oddálit zápěstí a prudce jimi škubat od sebe. Vše marné! Ještě posledních pár pokusů odemknout pouta klíčkem. Nic. Celá udýchaná a zpocená sedím na posteli a chce se mi brečet. Hlavou se mi honí myšlenky na to, jak tu takhle budu muset zůstat spoutaná bůhví kolik dní, jak mě pak najde úplně cizí člověk, třeba pošťák, až půjde s poštou. „Panebože, já nezamkla!“ uvědomuji si najednou, že jsem zapomněla na tak základní věc. Začínám se pomalu smiřovat se svou beznadějnou pozicí. Panika pomalu ustupuje a jsem zas konečně schopná trochu racionálně uvažovat. Aneta! Napadá mě spásná myšlenka. Lepší když mě takhle najde Aneta než někdo jiný! Kousek od postele je židle, na ní mé svršky a taky kabelka a v ní mobil. Dávám spoutané nohy z postele na zem a stavím se na ně. Malinkými poskoky se dostávám až k té židli. Celá se kroutím, natahuji ruce, až se mi konečně daří zachytit cíp kabelky, zvednout ji a pevně uchopit do rukou. Skáču zas zpátky k posteli, sedám si na ni a vytahuji mobil z kabelky.

Vytáčím Anetino číslo, pokládám mobil na postel a lehám si na bok k němu, aby mě bylo vůbec slyšet. „Jen aby to zvedla!“ ta myšlenka mě docela děsí. „Ano?“ ozývá se Anetin hlas a já cítím neskonalou úlevu. „Nemohla bys ke mně prosím hned přijít? Stala se mi děsná věc!“ říkám trochu roztřeseným hlasem. „Co se ti stalo?“ ptá se s obavami Aneta. „Až přijdeš, tak uvidíš!“ odpovídám jí. „Vydrž ještě chvilku, hned jsem tam!“ povídá a ukončuje hovor. Pomalu se uklidňuji, vysvobození se blíží. Napadá mě, že bych se alespoň mohla zbavit toho provazu v rozkroku, těch řemenů a tím pádem i mokrých studících kalhotek a i vibrátorů, kdybych se dostala do kuchyně pro nějaký nůž. Pak si ale uvědomuji, že jsem je ráno dala do skříňky nad kuchyňskou linkou a že na ně určitě nedosáhnu. Nezbývá než čekat. A ty vibrátory stále tak neúnavně vrní!


Tato povídka byla ze soutěže vyřazena. Autorka ji stáhla z cizích internetových stránek. Zároveň tato povídka bude zítra stažena z magazínu Žena-in.cz
Reklama