Přijde vám podzim vlezlý? Čtenářce Lalici občas také. Přesto si ho ráda nosí domů - napasla mi o tom v příspěvku k dnešnímu tématu...


Milá redakce,

tak je tady, barevný, rozevlátý a občas pěkně vlezlý! Patřím mezi ty jedince, kteří nevlastní svou zahrádku a příčí se mi tahat výpěstky ze sousedního Polska. Hlavně z tohoto důvodu, jediný sortiment, který zpracovávám, jsou houby. Pokud je nasbírám nebo je dostanu, suším je.

podzim

Abych měla podzim také v bytě, usuším si také ztepilé bodláčí, šípky, trnky nebo hloh. Ve váze vypadají tyto podzimní divoké plody velmi efektně. A mám je zadarmo !

podzim

Než bych tahala pytle s okurkami, košíky s jahodami a tašky s paprikami z Czieszyna, tak si je raději občas koupím.

podzim

Maminka mívala zahrádku, tak bývaly i švestičky, jablíčka i zelenina...

podzim

Dnes na podzim „nesysluji", ale užívám si tohoto pestrobarevného ročního období na procházkách a výletech. Hlavně na podzim si uvědomuji, kolik je krásy kolem nás. A my jí častokrát nevidíme nebo nechceme vidět...

Lalica

Téma dne: Podzimní plody

Jak nakládáte s podzimními plody?

Na zahrádce dozrávají jablka, hrušky, ořechy... je čas vmyslet, co s takovým množstvím podzimních plodů letos podniknete. Ale to možná házím trávu do větru, vždyť každý přece má nějaký svůj zaběhnutý způsob jeho „likvidace“. Rozdáváte ovoce po příbuzných, skladujete ho ve sklepích, zavařujete, sušíte? Pište mi své tipy, jak skladovat či likvidovat podzimní plody! Poraďte ostatním čtenářkám a podělte se o své zkušenosti. Anebo mi napište nějakou veselou historku, kterou máte s podzimními plody spojenou. Vaše příspěvky (dlouhé minimálně jako tento odstavec) očekávám v redakčním e-mailu. Získat za svůj příspěvek můžete skvělý Lipton bílý čaj v pyramidových sáčcích a k němu barvu na vlasy Palette intensit color creme COOL BLONDS.

Reklama