Bulvár

Vlažné těhotenství

Jako holka jsem byla rozhodnutá, že zůstanu bez dětí, a pořídila jsem si psa. Myslela jsem, že jím uspokojím vcelku slabé mateřské pudy a čeká mě pohodový život bez strachu a zodpovědnosti za budoucnost jiného člověka.

Proradná láska

Pak jsem se zamilovala a příroda se mnou začala cvičit. Štěstí bylo, že i můj nastávající si dítě přál, takže vlastně bylo všechno v pořádku. Nejdřív svatba, potom miminko. Smůla byla, že to se ze začátku vůbec nedařilo. Po roce jsem se dokonce vypravila na gynekologii a doktorovi tvrdila, že nemůžu otěhotnět, ale on hned kontroval opačným tvrzením a poslal mě domů. Měl pravdu, za další dva měsíce jsem byla v tom.

Jednou a naposled

Ale protože byl můj manžel velice vlažné nátury, byla vlažná i jeho reakce. Moudře pokýval, jen tak mimochodem se zeptal, jestli je dítě opravdu jeho, a odešel do práce.  Moje pocity byly dvojaké. Z jedné strany radost, z druhé strach. Podvědomí mi říkalo, že se radikálně mění můj život, není cesty zpátky a už nikdy nic nebude jako dřív. Panika – výskot, deprese – těšení, pochyby – pýcha. Všechno kromě mých emocí bylo vlažné, nikdo se se mnou příliš neradoval, prostě asi jako bych oznámila jedničku z písemky. Takže na své těhotenství ráda nevzpomínám a taky už se nikdy žádné jiné nekonalo.

   
03.11.2009 - Blog redakce - autor: Simona Škodáková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] peetrax [*]

  Se mi zdá ten "článek" taky nějaký vlažný... takový divný... jakože sloh ze sedmé třídy ZŠ. Sml80

  superkarma: 0 03.11.2009, 19:18:44
 2. avatar
  [3] Zázvorka [*]

  femme — #2 nápodobně! Ten by to schytal!

  superkarma: 0 03.11.2009, 15:03:53
 3. avatar
  [2] femme [*]

  zeptat se mě manžel, i kdyby jen mmch, na to, jestli je to dítě opravdu jeho, tak bych ho snad prohodila oknem Sml31Sml68

  1. na komentář reaguje Zázvorka — #3
  superkarma: 0 03.11.2009, 15:00:18
 4. avatar
  [1] ToraToraTora [*]

  Tedy to je ale smutný příběh. To mě mrzí. Je to důkaz že ty jinak chytré babičky nemají pravdu, když říkají, že těhotenství je nejkrásnější období života ženy. Simonko, vy jste důkaz, že ne vždy. I když je na konci nový malý človíček, tak těch devět měsíců rozhodně není dovolená na kanárech. Vždycky, když mi babička o hlavu otloukala toto moudro, zpravidla, když jsem vzhledem připomínala hroznýše Malého prince, co spolkl slona, tak jsem jí v duchu nabízela, že vyměním své těhotenství za její sklerózu. I přesto přišly chvíle, kdy jsem těhotenství považovala na okamžik za krásné. Většinou ale zpětně, když drobečci trochu povyrostli a navštívila je střevní chřipka. Sml43

  superkarma: 0 03.11.2009, 09:08:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme