O tom je přesvědčená čtenářka s nickem Yasmine. Proto sama péefky také vyrání a rozesílá. Nejraději tvoří z papíru. Podívejte se na ukázku jedné z nich.

Hezký den, redakce a čtenářky. Jak jste si mohli všimnout z mého včerejšího soutěžního příspěvku „Explodující krabička“, mám ráda tvoření z papíru a tak Pfka a vánoční přáníčka posílám svým nejbližším většinou ručně vytvořená, protože si myslím, že takové přání potěší ze všeho nejvíce. No a ostatním rozesílám emaily. Spolu s přáním všeho krásného připojuji vždy k emailu fotku mého nazdobeného stromečku. Letos jsem ještě výrobu ručně dělaných přáníček nestihla a tak posílám na ukázku alespoň ta loňská...

č.1

pf

Jelikož mám úžasné přátele (manželský pár) v Itálii, dělala jsem také italskou verzi. Jako odpověď na mé Pfko mi přišla fotka, kde je mé přáníčko pověšeno na vánočním stromečku a kde mi také připsali nádherné poděkování, které mě zahřálo u srdíčka.

č.2

pf

Rozesílání PF mám na starosti také v práci. Vždy vybírám něco v zelené barvě, jelikož je to naše barva firemní. Letos mám už PF vybrané a až dorazí z reklamky, čeká mě naobálkovat, nadepsat a poslat celkem asi 150 kousků.

Těším se na přáníčka a Pfka, které dostanu letos já. Těším se na to, kdo si na mě vzpomene a kdo mi udělá radost. I kdyby to měla být jen hromadná smska, kterou člověk rozešle všem lidem ze svého telefonního seznamu, tak to znamená, že na vás někdo myslí a že vás má rád. Přeji vám tedy všem, aby jste jich letos dostali co nejvíce!

Yasminne28

Milá Yasminne28, vaše péefka je moc roztomilá, jen by se ten sněhuláček mohl víc usmívat.

Jakou jste vymymslely letos PF vy, milé ženy-in? Pracujete na něčem originálním, nebo spíš kupujtete pohlednice? Napište nám, nebo pošlete ukázku své vlastnoručně vyrobené péefky na adresu: reakce@zena-in.cz

Reklama