,,Maruško, na sobotu si nic neplánuj, zařídil jsem hlídání dětí u mamky, abychom si mohli v klidu zajít na oběd a udělat si hezký den . . . „ No, neni to super?!“ píše ve svém pochvalném příspěvku čtenářka s nickem marry.lu

Ahoj redakce :) Pochválit manžela? No proč ne? Zaslouží si to!! :) Jako v každém manželství, tak i u nás občas ,,větráme“, hádky jsou všude a kdo říká že ne, kecá!! Je pravda, že na vině našich hádek je v 95 % alkohol. Ten chlap má prostě potřebu všechno řešit až po deseti pivech a to mě krká! Snad se ještě nestalo, že by se v našem vztahu vyskytla hádka s následkem několikadenní tiché domácnosti za střízliva. A proč to sem píšu, když mám chválit? Protože všeho moc škodí. :))

Ne opravdu, můj mužík je prostě super. Jsme spolu téměř 10 let a pořád se moc snaží :) např. včera, ,,Maruško, na sobotu si nic neplánuj, zařídil jsem hlídání dětí u mamky, abychom si mohli v klidu zajít na oběd a udělat si hezký den . . . „ No, neni to super?!

Právě čekáme třetí (a poslední :) ) miminko. Váhala jsem, zda do toho jít, můj si ho moc přál, ale pro mě byla ta dvě robátka před tím dřina. Na vše jsem byla sama, protože manža stavěl dům, ve kterém by nám bylo dobře. Ano dřel, den co den po práci až do noci. Vlastníma rukama postavil DOMOV. Každý ho za to obdivuje, včetně mě, jen nikdo neviděl, že jsem byla 4 roky bez muže. Domů se chodil jen najíst a vyspat. I tak jsme zplodili dvě užasný děti :) Prakticky to u toho plození pro mýho končilo . . .

A proto musím teď říct, že se nestačím divit, jak úžasnej dokáže být. Chodí s prckama ven, abych mohla odpočívat. Chystá jim večeři a ukládá je na spaní. Plánuje, jak bude u porodu a jak se naučí koupat miminko. No co si může těhule víc přát. Vidět, že jsem milována (i přez vlivem hormonů měnící se nálady, hemeroidy a beďary) (jinak mi to celkem sluší . . . :) )a že naše děti jsou pro něj to nejdůležitější, je prostě dar.

Neříkáme si denně Miluju Tě, to možná tak jednou do roka, není to potřeba, víme že se milujem :)! Když mě žádal o ruku klečel! No prostě v dnešní době ,,hukot“ :) Nejdřív šel dát kytku mé mamce a flašku tátovi, řekl jim o úmyslu se se mnou zasnoubit a pak přilezl po kolenou do obýváku a s kyticí v ruce to na mě vybalil. Dodnes se nad tou vzpomínkou usmívám. Taky tvrdí, že ho od té doby bolej kolena :))

No, dovolila jsem Vám trochu nahlédnout do mého manželství, ve kterém se cítim dobře. Pokud by se to mělo někdy pokazit, nebudu litovat let a sil, které jsem mu věnovala!

marry.lu

Milá marry.lu, držím vám všechny palce a věřím, že se nic nepokazí. Vypadaá to slibnou budoucnost. Jen ten alkohol by měl držet trochu na uzdě, ale nechci vám radit...

A jak jste na tom se šťastným manželstvím a pochvalami na stranu muže vy, milé ženy-in? Také se pochlubíte, jak báječného máte chlapa? Pospěšte si, příspěvků přišlo opravdu hodně, ať je stačíme všechny vydat. Dnešní uzávěrka je už ve 14hodin.

redakce@zena-in.cz

Reklama